mike beneš

Kolik kol se vejde do osobního vlaku?

Konkrétně tedy osobní vlak Roudnice nad Labem – Kralupy nad Vltavou. Je možno přepravit 25 kol v jednom osobním vlaku? Děkuji

Odpovědi
Kepler

To bys musel lépe položit otázku: typ soupravy (vagónů) a počet vagónů. Ve starých typech kola do vagónů ani nesmí a přepravují se ve speciálním zavazadlovém, pokud je zařazen.

sesednizkola

jakych? mlynskych kol nebo myslis kola od tramvaje?

honza19hk

osobní vlak je široký pojem ,ale z mých zkušeností vím že do pitomý regionovy jsme jich naskládali 42.

plavcik

Zkus se podívat na řazení toho kterého vlaku . Ale pro počet 25 kol bych se určitě zkusil zeptat na nádraží, zda-li by byli ochotni posílit soupravu . Co dokáže nejvíc zamrzet, když jede člověk unavený z práce ,jede sólo motor (810) a najednou se do něj hrne 40 neohlášených dětí co jede na výlet. Proto jsem zastáncem toho, aby se z kapacitních důvodů větší skupiny raději hlásili předem, že chtějí jet a dráhy leckdy mohou přiřadit vůz navíc a nakonec na tom vydělají všichni.