kacerdonald

Kolik km je to letadlem z Prahy do Hurgády?

Nejlepší odpověď
anonym

Kačeredonalde, v tomto případě bude nejlépe se informovat u letecké společnosti, se kterou se na dovolenou chystáte. Letadla nelétají tzv. vzdušnou čarou ale mají k tomu určené dráhy (letecké trasy). Z toho důvodu poskytnou přesné informace přímo v cestovce, s níž poletíte.
Mne u dlouhodobých letů více zajímalo, kolik hodin strávím v letadle, než kilometry, které mám uletět.

Další odpovědi
anonym

Stačí do výpočetního vyhledávače zadat: Prague to Hurghada.
http://www.wol­framalpha.com/in­put/?i=Prague%20to%20Hur­ghada&x=0&y=0
3 hodiny 25 minut.
Doplňuji:
Pardon, 3027km vzdušnou trasou.

Elk

Dobrá věc je Google earth, tam si to najdeš i s podrobnou­ mapou.