petra15

Kolik km by se dalo udelat na denním výletu na kolobezce ?

S jakou vzdáleností tak pocítat ? (cyklostezky)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zaleží na kondici, počasí, terénu a kvalitě koloběžky. Z těch levných brní ruce i nohy:-(( Na té lepší se dá zajet i 20km. Nejlepší je, vyjet na kopec lanovkou, tam si ji půjčit, sjet dolů, a dole ji vrátit. Funguje to tak třeba na Pustevnách.

Další odpovědi
Drap

Záleží jak jsi zdatná. Začátečníci cca 20 km zdatní koloběžkáři 50 – 70 km

anonym

Na slušné koloběžce cca 20 – 30 km (běžně zdatní lidé).
Jde o namáhání jiných svalů (a jinak), než třeba při chůzi.
A po těch dvaceti budeš – odhaduju, pěkně ´zbořená´ – nohy, záda, ruce…
😉