tonik123

Kolik klasických lízátek Chupa Chups Classic 12g se vejde do válcové nádoby s plochým dnem a víkem s vnitřním průměrem 3

Kolik klasických lízátek Chupa Chups Classic 12g se vejde do válcové nádoby s plochým dnem a víkem s vnitřním průměrem 300 mm a délkou 1 000 mm tak, aby nádoba byla zcela uzavřena?

Nejlepší odpověď
gecco

Chceš soutěžit???
Kup si dostatek lízátek, patřičnou nádobu – a vyzkoušej to…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Další soutěž pro chytré hlavičky. Běžím do obchodu pro lízátka, potom si nechám u klempíře vyrobit krabici, zjistím správnou odpověď a pak ti jí hned i s lízátky pošlu. Bude to tak stačit?

anonym

Zeptej se hvězd, když už píšeš do rubriky „astronomie“ !

cochee

Podle toho, jakou silou je tam vlisuješ. Setřást je nestačí, furt je mezi nimi spousta vzduchu.

acrel

Kolik klasických lízátek Chupa Chups Classic 12g se vejde do válcové nádoby s plochým dnem a víkem s vnitřním průměrem 300 mm a délkou 1 000 mm tak, aby nádoba byla zcela uzavřena?

gecco

Lamalam – pošli mu i ta lízátka…
;-D

Lamalam

Samozřejmě že ano. Pořádně čti, píšu v odpovědi „zjistím správnou odpověď a pak ti jí hned i s lízátky pošlu“.

gecco

Kruciš – to jsem přehlíd´…
😉