Heřman

Kolik kilometrů ujedet na kole za den.

Nejlepší odpověď
tom004

Ani metr. Kolo jsem jako nebezpečnou vražednou i sebevražednou zbraň vyřadil z oblasti mých zájmů už před 45 lety.

Další odpovědi
hanulka11

Nejezdím na kole , chodím několik km denně s hůlkami a plně mi to vyhovuje.Na kole bych se při dnešním provozu na silnici bála.

Bobule

nejezdíme každý den, spíše sem tam cyklotúry a výlety na přesnou trasu.
Nejvíce jsem za den najela 120 km
Klasicky, když si chci jen protáhnout nohy od sezení v kanclu tak třicet – padesát km.

david22

Bývaly doby , kdy jsem byl schopen zajet i 230 km za den. Teď netrénovaný tak max. 80 km.

Conchus

Už jsem jednou ujel 1000 km, ale na čtyřech kolech.