Avatar uživatele
petra15

Kolik kg vází kytaristka „A Princesa da Guitarra“ (=port.) Juliana Vieira ?

(príp.odhadnete) Youtube.com/wat­ch?v=o3p9-IqBu_k
Jak se vám líbí ?
A co ríkáte (na „skutecnost“), jestli není zenský mozek z hlediska multitaskingu ve výhode pri ovládání hudebních nástroju ? Ale zase né pri komponování. (myslitelé nechytejte mne ted za slovícko)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, gagaga, anonym, anonym před 3619 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak tu hmotnost neodhadnu – ale je poněkud ´vyžloidní´…
😉
Ideální baba váží tolik, abych ji unesl na jedné ruce (a moc ´si nevšiml´), ale která mne – v případě potřeby, taky (aspoň) odvleče…
😁
No – víš, já si té ´multitáskové´ schopnosti bab až tak moc nepovažuju – mám vyzkoušené, že její výsledky jsou ´jen tak napůl´.
Pokud má něco opravdu dobře ´dopadnout´, musíš se plně soustředit.
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

vypadá,že míň jak pytel brambor,potřebovala by trochu vykrmit,není ji za co chytit,ani kam šáhnout,a k těm ženským schopnostem se raději nebudu vyjadřovat,to je tak složitý (myšlení),že to do dnes málokdo pochopil…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
davestejk

neodhadnu kolik muže mít … tak je menší, ale to bych neřešil… viděl jsem crazy train a hraje to dost z duše… hodně dobře… to je dobře ! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To nevím, ale co vím, tak ženský mozek je celkově citlivější a vnímavějši na všechno duchovní.Na hudební nástroj obdivuji vanessu mey,housle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

40–50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No holkám to jde pěkně od ruky,i když metalicu rád nemám,
ona múže mít tak 45kilo,
jinak holky v kapele mám rád,bych si oči vykoukal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tipuju ji tak 35–40 Kg, ale co jsem nasel tak je ji 19 let. Odhaduju, ze travi vic casu s kytarou, nez chystanim svaciny. Vypada vitalne a zdrave, takze na ni neni zas tak spatny pohled. Pribrat by neco mohla. Pokud by mela takovych 55 Kg tak si myslim ze by to bylo idealni. A ohledne multitaskingu si nejsem jisty jak to vlastne je, ale narazil jsem na velmi zajimavy clanek. http://www.ty­den.cz/rubriky/zdra­vi/video-po-uderu-do-hlavy-zacal-mladik-hrat-na-trinact-nastroju_290451­.html?showTab=nej­ctenejsi-7#.U4C6T1c6kyw

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Tipnul bych si tak 40 kilo.
Hezká určitě je ale trochu zdravě přibrat – zesílit by jí určitě neuškodilo :)
Ženský mozek se podle mě nijak neliší od mužského, jde jen o to, jak se ho člověk naučí používat, v tomhle případě jde i o hudební sluch, rychlost rukou atd.
Z otázky multitaskingu mi tohle připadá mnohemn působivější http://youtu.be/K67P3U­EXkxg?t=2m3s a určitě jsou i lepší, jen se mi je nechce hledat, třeba jako ten muzikant, co zvládá sólo asi na 10 nástrojů zároveň nebo celkově profesionální houslisté a pianisté.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

Váží tak 40 kilo. Jestli je malé postavy, tak váží možná méně. Je ve vývoji, tak snad později něco přibere a nepřidá se k řadám anorektiček.
Co se týká multitaskingu, mám názor stejný jako mowla. Když chci něco udělat pořádně, musím se na to soustředit. Jinak, petro, nevidím žádné noviny, které při hraní čte.

před 3616 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Dekuji za odp., Ty „noviny“ jsou jen teoretické, vem si, ze ty by ses musela na ty struny pri hraní dívat…Tak to ti uteklo, takze se koukni jeste jednou:-) Obavy nemusís mít, ze by mohla dostat bulimii, ty u nás muzikantu nehrozí:-)

před 3615 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Questman
no jó, tak se vsichni shodujete spís na Meytal Cohen, ale ta je starsí…:-)

před 3617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

minerz
35 kg mají osmileté deti…a ten záber je uz taky starsí…:-)

před 3617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

ty ted ale píses(u ot. s tlustými), ze jsi "podvýzivený…tak jak to ted mám od teba pochopit ?

před 3617 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

vanasi
dekuji, ale o tom multitaskingu jsi uz neco slysel ?
ten rozdíl k muzum ?…:-)

před 3618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Takze pánum pripadá „méne jak pytel brambor“ málo ? A za co bys jí chtel chytat, a kam bys jí chtel sahat ? Je to Princesa (da Guitarra)!!!
Nemáte respekt k princeznám…:-)xD
Ale jde taky o tu schopnost „císt noviny“ a pritom hrát na strunný nástroj a neudelat chybicku…:-) Jak si to vysvetlujete ?

před 3619 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek