Kolik kg udrží stropní háček na světlo v panelaku?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

někde jsem slyšel,že do 6kg
…ale jaký háček?
Doplňuji:
ad Kelt
ty máš dneska taky perlivý otázky,jinak co myslíš,z čeho asi bude strop v paneláku?Já nevím,já bych vsadil na beton;
a on není lustr jako lustr,měl jsem totiž podobný problém při koupi stropního světla…

Další odpovědi
Kelt

Záleží, zda je v betonu , z jakého je materiálu. Určitě z takového, aby unesl váhu lustru a to nevím, jaké je maximum. Dnes mi ty tvoje otázky připadají trochu divné a nebezpečné svým zaměřením. Pokud dáváš otázky kvůli bodům, tak to beru , ale jestli si chceš něco udělat. tak.
Když tě život unaví a stane se peklem, tak strč hlavu do hajzlu a přiklop se deklem.