pn65

Kolik kg asi unese nosič na kole?

Mám meridu matts sport 500

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si odkaz na Návod k obsluze – 3. stránka pod obrázkem shora.

"Každé z našich kol je navrženo na maximální celkovou nosnost – součet hmotnosti kola, jezdce a nákladu.

Fitness, silniční a horská kola – 120 kg
Krossová a trekingová kola: pánské modely – 120 kg, dámské modely – 100 kg
Městská kola – 100 kg
Na každém nosiči je uvedena hmotnost.

http://www.merida-bike.cz/imgs/ar­ticles/298-4_Merida_navod_k_ob­sluze.pdf

Další odpovědi
gecco

Hele, Pn65 – tvé dotazy je vždycky radost číst…
😁

Jakej nosič???
Je obrovskej rozdíl mezi třeba

A v neposlední řadě záleží i na tom, jaká máš kola (pláště, ráfky, výplet…)!

anonym

152kilo,pokud nevěříš,zkus to.

Kostka0

Záleží jaký je to nosič. Většinou tak 100 a více.

JájsemRaibek

Annas tomu dala :D
V odkazu je celková hmotnost, tedy kolo+jezdec+náklad :D
Např. já mám na nosiči napsáno 25kg.

lexx

U mě 6 piv, 2 chleby, 4 mlíka asi…spočítejte si, ale půjde spíš o objem než hmotnost.