postcd

Kolik Kč za kilowatthodinu z elektrocentrály?

Kolik Kč zaplatím zhruba za jednu kilowatthodinu z průměrné domovní benzínové elektrocentrály když beru průměrně drahý benzín?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

🙂 si to spočítej na centrále je štítek s parametry:-)

Další odpovědi
Zaibatsu

http://www.mam­technika.cz/e­lektrocentraly

elektrocentrála na týhle stránce má spotřebu 0,54 l/kWh, takže cca. 15 Kč., zhruba 3× tolik jak od čezu.

na druhou stranu exustujou naftové elektrocentrály, kam můžeš lít rostlinný olej z hranolek nebo vyjetej olej

Michálek1245

To vám řekne přímo elektrocentrála. Protože když nevíme, jakou máte a jakou má spotřebu, tak jako to lze těžko takhle vyčmuchat, že ano? 🙂 To je jako kdybyste chtěl vědět, jakou má auto spotřebu a neřeknete nám auto. V tomhle ohledu by se vám asi líbil více pronájem elektrocentrál , kde vám tu spotřebu přesně vypočítají. :- )