ReHu

Kolik Kč v průměru doma projíte za týden v přepočtu na 2 dospělé a 2 děti? Od oka 🙂

Teď přijedu home, pustím telku a tam vyměněná manželka dostala 500 Kč na 10 dní. Prý platí dluhy. Moc to nechápu, že na jídle šetří a na cigára mu zbývá.
.............­.............
Když vidím, kolik stojí cigarety a ten chlap nemůže koupit ani pidi průtokáč do 1 0000 Kč, aby měli teplou vodu. Přece ani ohřívání vody na všechno není ekonomicky výhodné.

Nejlepší odpověď
gecco

Ještěže se na telku nekoukám…
😉

Sám za sebe týdně projím a propiju rozhodně víc, než pětikilo – a to vařím ze surovin…
😉

Další odpovědi
redy

Jo mám to puštěný,a nemám ráda tyhle pády do rodin.Chápu že tam jdou kvůli prachám.Ale žít tak jak oni, tak chodím kanálama.
Ale ta ženská byla supr, jak makala na tom dřezu.A on intoš línej, ještě brmlá.
Za pětset – když bych se moc krotila, tak dva dny možná 🙂

marci1

Asi by to bylo o mnoho víc. 🙂 Tak to mají asi na 23 rohlíků denně. ☹ Myslím si, že spíše ta rodina spoléhala na to, že ta jejich „vyměněná manželka“ použije svých peněz. Smutné.

setapouch

Obvykle projím cca šest tisíc měsíčně, takže 1500 Kč týdně. Ale bydlím sám.

Hlada

V přepočtu mi to vychází na přibližně 8 000 za měsíc.
Otázkou pro mne ale je, jak se tyto pořady natáčejí. Nějak si nedovedu představit, že by se někdo mohl skutečně třeba hádat v místnosti, kde jsou dva kameramani, zvukař, osvětlovač a režisér. Spíš si myslím, že jde o režírované pořady hrané neherci za odměnu.

mosoj

Co to je za pořad? Na druhé straně jsou rodiny, kde nemají ani to!

jáára

500 je veselé odpoledne v hospodě.

Dane

Já měsíčně neprojím víc než 2 tisíce korun (nekouřím, nepiju alkohol, omezuju sladkosti, nejím maso,… 🙂. Kdybych však měla připočíst dalšího dospělého a dvě děti, tak se ta částka vyšplhá minimálně na 13 – 15 tisíc korun za měsíc.

Agneta

Někdo dobře vyžije s dvěma tisíci na měsíc…proč né(?)- to by mělo jít, i s dostatkem vitamínů. Já si počítám tři stovky na oběd, a dvě na večeři. Pokud jím doma, tak je to mnohem levnější:D

gecco

Hlada – jistěže…
😉
Jde o tzv „reality show“ přičemž pravdivé je to slovo „show“ – k realitě to má daleko… Tyhle pořady mají scénáristu i režiséra…
😉

gecco

Hlada – jistěže…
😉
Jde o tzv „reality show“ přičemž pravdivé je to slovo „show“ – k realitě to má daleko… Tyhle pořady mají scénáristu i režiséra…
😉

gecco

Hlada – jistěže…
😉
Jde o tzv „reality show“ přičemž pravdivé je to slovo „show“ – k realitě to má daleko… Tyhle pořady mají scénáristu i režiséra…
😉

jáára

kterej díl/serie

ReHu

teď na Nově