Avatar uživatele
ReHu

Kolik Kč v průměru doma projíte za týden v přepočtu na 2 dospělé a 2 děti? Od oka 🙂

Teď přijedu home, pustím telku a tam vyměněná manželka dostala 500 Kč na 10 dní. Prý platí dluhy. Moc to nechápu, že na jídle šetří a na cigára mu zbývá.
.............­.............
Když vidím, kolik stojí cigarety a ten chlap nemůže koupit ani pidi průtokáč do 1 0000 Kč, aby měli teplou vodu. Přece ani ohřívání vody na všechno není ekonomicky výhodné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? redy, marci1, gecco před 3157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ještěže se na telku nekoukám…
😉

Sám za sebe týdně projím a propiju rozhodně víc, než pětikilo – a to vařím ze surovin…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Jo mám to puštěný,a nemám ráda tyhle pády do rodin.Chápu že tam jdou kvůli prachám.Ale žít tak jak oni, tak chodím kanálama.
Ale ta ženská byla supr, jak makala na tom dřezu.A on intoš línej, ještě brmlá.
Za pětset – když bych se moc krotila, tak dva dny možná 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Asi by to bylo o mnoho víc. 🙂 Tak to mají asi na 23 rohlíků denně. ☹ Myslím si, že spíše ta rodina spoléhala na to, že ta jejich „vyměněná manželka“ použije svých peněz. Smutné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Obvykle projím cca šest tisíc měsíčně, takže 1500 Kč týdně. Ale bydlím sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

V přepočtu mi to vychází na přibližně 8 000 za měsíc.
Otázkou pro mne ale je, jak se tyto pořady natáčejí. Nějak si nedovedu představit, že by se někdo mohl skutečně třeba hádat v místnosti, kde jsou dva kameramani, zvukař, osvětlovač a režisér. Spíš si myslím, že jde o režírované pořady hrané neherci za odměnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Co to je za pořad? Na druhé straně jsou rodiny, kde nemají ani to!

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

500 je veselé odpoledne v hospodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dane

Já měsíčně neprojím víc než 2 tisíce korun (nekouřím, nepiju alkohol, omezuju sladkosti, nejím maso,… 🙂. Kdybych však měla připočíst dalšího dospělého a dvě děti, tak se ta částka vyšplhá minimálně na 13 – 15 tisíc korun za měsíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Někdo dobře vyžije s dvěma tisíci na měsíc…proč né(?)- to by mělo jít, i s dostatkem vitamínů. Já si počítám tři stovky na oběd, a dvě na večeři. Pokud jím doma, tak je to mnohem levnější:D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Hlada – jistěže…
😉
Jde o tzv „reality show“ přičemž pravdivé je to slovo „show“ – k realitě to má daleko… Tyhle pořady mají scénáristu i režiséra…
😉

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Hlada – jistěže…
😉
Jde o tzv „reality show“ přičemž pravdivé je to slovo „show“ – k realitě to má daleko… Tyhle pořady mají scénáristu i režiséra…
😉

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Hlada – jistěže…
😉
Jde o tzv „reality show“ přičemž pravdivé je to slovo „show“ – k realitě to má daleko… Tyhle pořady mají scénáristu i režiséra…
😉

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

kterej díl/serie

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

teď na Nově

před 3157 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek