DDarent

Kolik Kč stála vaše počítačová myš??? (já sem si koupil RAZER naga molten (1704Kč), a chci vědět jak sou na tom ostatní)

Nejlepší odpověď
Terryle

0-200

Myš mám na klikání, ne na hraní, takže jsem brala tu nejlevnější, co aspoň trošku šla do ruky. Stejně ji furt tahám a balím kábl do ruličky, takže se mi brzo uskřípe, ať je drahá, nebo levná. Kupovat dražší je vyhazování peněz.

Další odpovědi
Salvaje

0-200

Tolik, co Vy, bych za myš rozhodně nedala…

chudst

tom004

dědapetr

Akrij007tm

200-500

dudu

Nevím přesně, neb jsem ji dostal k vánocům. Je bezdrátová, příjemná do ruky, má zn. Logytech a jsem s ním velmi spokojen

filva

0-200

gnosis

na hry mys MSI, dostal jsem ji v cene s ntb, jeji cena zvlast je pres talir. na praci a net mam mys asi za 80 korun z tesca :) a nikdy jinak – funguje dobre. kdybych si mel koupit mys jen na hry zvlast, nikdy by to nebylo za vic nez 500.

franku

Já mám Microsoft.

tom004

Jenom doplním,že mi těch 499,– Kč za bezdrátovou myš,nepříjde zase tak mnoho. Mám klid,nepřekáží mi žádný neohebný kablík.