Pavel1212

Kolik Kč jste ochotni obětovat na 1 dcl ledové tříště?

Nejlepší odpověď
Terryle

reklamní průzkum? :))

Jsem ochotná dát takovejch 10 korun, dvacka za dvoudecku se ještě dá…

Další odpovědi
Pecudka

Objetovat nic,já jen obětuji

dědapetr

Žádné dělám si ji sám doma.

amigo

co jsou to za otázky!

Berušinka

Á, tady je někdo velký milovník ledové tříště =). Víš, že se nic nemá přehánět.

klikihak

Za půl litru této sice skvělé ale stále jen oslazené zmrzlé vody s barvivem bych dal 20 korun. O ceně za 1 dcl, radši nechtějte slyšet můj názor…

GM

Nejsem ochotna nic objetovat ani obětovat.

janesis

nic..je to strašně přeslazené a pak mám jen žízeň..lepidla né :-/

gnosis

presne tolik, kolik by me stalo vyrobit si ji doma – asi 2–3 koruny. ale tohle jste asi nechtel slyset:)