nikolka-101

Kolik KČ by stáli uměkí nechty na nechty?

☹ ☹ ☹
Doplňuji:
Oprava:Kolik KČ by stali umělé nechty?

Nejlepší odpověď
myšpulín

Na něco jsi se chtěla zeptat?????

Další odpovědi
misa-radilka

Jestli dobře rozumím otázce, kterou jsi psala nějakou zvláštní řečí… tak odpověď je:
Je to různé. Podle toho kde a jaké nehty by to byly… Asi tak v řádu stovek.
Spíš než řešení nehtíků bych ale teď řešila češtinu a pořádné se do toho teď od září pustila 😉

Zdroj: http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/moje-telo/5629-umele-nehty-jen-u-profesionalu

hanny 2

Nikolko prosím tě,chtěla jsi se zeptat,kolik stojí modeláž gelových nehtů,že?U nás v salonu 500,–Kč.

Drap

Nebylo by lepší než do NECHTů, nebo co to vlastně chceš investovat do pravidel českého jazyka ??

baghira

Cestou do práce chodím kolem nechtového studia kde dělají uměkí nechty na nechty :)
Cena 350 Kč, děvčata do 17 let 250 Kč (pokud jsem se dobře koukal)

Pomelo74

A ty píšeš jakým jazykem??
Myslím,že tak malá holka by si ještě neměla dávat umělé nehty.Na zkoušku zkus ty dětské nalepovací a třeba za 3,4 roky se porozhlédni po těch gelových.

Ella

tak do 500 Kč, podle toho jaký salón

a když už teda „opravuješ“, tak to alespoň oprav! Spíš než umělé nehty by ses měla naučit česky! Tvoje otázka měla být správně takhle: „Kolik Kč by stály umělé nehty na nehty?“ Tak se raději uč gramatiku…

hanulka11

nech si narůst svoje a bude to zadarmo- v tvém věku si nekaž nehty