vall69

Kolik kalorií mám mít za den, abych nabrala na váze?

Kolik mam mít kalorii za den když chci nabrat na váze (ale zdravě) měla jsem 1350 a –600 vydej s cvičení (1hod cvičení) a aji tak sem zhubla..Ted cvičím jen 35min (jullianu 1level,10min břicho,110 dřepu) a asi –500 ..Kolik bych měla snist za den kalorii? 13let,42,8kg 173cm ..

Odpovědi
marci1

1600 kcal bez cvičení, s cvičením cca 2515 kcal. Nechci tě strašit, ale pokud nebudeš jíst, skončíš v nejlepším případě v nemocnici. Svěř se mamince, tvoji „podváhu“ je třeba řešit. ☹
http://jak-hubnout.eu/kal­kulacka-kalorie-kolik-kalorii-snist-za-den/

postcd

2 kalkulačky mi spočetly že je zapotřebí 2,221 kalorií za den k udržení váhy (13let,42,8kg 173cm), takže alespoň to a pak případně ještě přidat abyste se dostala na dobrou váhu.

Ronnie3697

By mě zajímalo, proč to tak řešíš. Prostě si dej pizzu a pak si zacvič. A jak víš, že jsi měla přesně 1350 cal, to si vážíš každou okurku, kterou jíš? Fakt to nemá cenu řešit, normálně si dej, co máš ráda a pak si zacvič, pohodička. Takhle z toho budeš mít komplexy.

dubraro

Ještě se vyvíjíš a jsi právě ve fázi, kdy se ti prodloužily kosti ale ještě se dostatečně neobalily svalstvem. Nemá to smysl takto „vědecky“ řešit, do správné váhy dorosteš.
BTW: Později budeš možná překvapená, až začneš pravidelně mít sex. V takovém období holky začnou bláznit, proč „tloustnou“. Netloustnou, je to jen reakce na sex. Ženské tělo dokončuje svůj vývoj a nabírá rezervy na těhotenství.