Kolik jste vydělali u Tak Fusion – práce z domova?

Zaujala mne nabídka společnosti Talk Fusion z http://www.zdroj­prijmu.cz/, a rád bych se zeptal kolik kdo už vydělal za jaké období, jestli vůbec vydělal? Funguje to?
Doplňuji:
Prosím pište mi jen případné výdělky nebo i nevýdělky, chci si je ověřit a porovnat u více lidí, nemám zájem o hodnocení společnosti ani chytré rozbory Kapky mimo položenou otázku.

Nejlepší odpověď
suaeda

Osobně tomu moc nevěřím. Možná, že někdo na začátku na tom vydělá. Na internetu se objevily i tyto zprávy:
http://www.podvodne-firmy.cz/TALK-FUSION
Takže každý se musí rozhodnou zda do toho jde či ne.

Další odpovědi
kapka

Zdá se, že je to klasický multilevel marketing. Když kliknu na odkaz a trošku to tam projedu, tak zjistím, že jsem na stránce hostem určitého člověka, to budete jistě Vy 2777 a Elaela, která si tolik vydělala jste také Vy.
Možná to je dobré, možná ne. Nebudu dál nikoho ovlivňovat v rozhodování, zda do toho půjde.
Divila bych se, jestli se ve svých pátracích úvahách moc pletu.

Doplněna: Jediný, kdo Vám napíše svůj výdělek je Elaela, protože to jste Vy! Tak už toho nechte, internet je veliký, můžete jít lovit ovečky jinam. Pa, pa.

Drap

Kdo má chuť a věří, ať začne vydělávat. Mně se to netýká.

Elaela

Já jsem za dva měsíce vydělala 2300 dolarů což je něco přes 41.000,– Kč, a tak se pohybuji kolem průměrného platu v ČR. Vím od svých kolegů že někdo má méně, ale někdo i mnohem více. Systémem by to ale mělo růst, tak se budu těšit 🙂 PS: Peníze jsem vybrala bankomatem, takže nejsou jen na papíře.