Kolik jste vydělali u Tak Fusion - práce z domova?

Zaujala mne nabídka společnosti Talk Fusion z http://www.zdrojprijmu.cz/, a rád bych se zeptal kolik kdo už vydělal za jaké období, jestli vůbec vydělal? Funguje to?
Doplňuji:
Prosím pište mi jen případné výdělky nebo i nevýdělky, chci si je ověřit a porovnat u více lidí, nemám zájem o hodnocení společnosti ani chytré rozbory Kapky mimo položenou otázku.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Osobně tomu moc nevěřím. Možná, že někdo na začátku na tom vydělá. Na internetu se objevily i tyto zprávy:
http://www.podvodne-firmy.cz/…
Takže každý se musí rozhodnou zda do toho jde či ne.

Další odpovědi:

Zlatý

Zdá se, že je to klasický multilevel marketing. Když kliknu na odkaz a trošku to tam projedu, tak zjistím, že jsem na stránce hostem určitého člověka, to budete jistě Vy 2777 a Elaela, která si tolik vydělala jste také Vy.
Možná to je dobré, možná ne. Nebudu dál nikoho ovlivňovat v rozhodování, zda do toho půjde.
Divila bych se, jestli se ve svých pátracích úvahách moc pletu.

Doplněna: Jediný, kdo Vám napíše svůj výdělek je Elaela, protože to jste Vy! Tak už toho nechte, internet je veliký, můžete jít lovit ovečky jinam. Pa, pa.

Zlatý

Kdo má chuť a věří, ať začne vydělávat. Mně se to netýká.

Já jsem za dva měsíce vydělala 2300 dolarů což je něco přes 41.000,- Kč, a tak se pohybuji kolem průměrného platu v ČR. Vím od svých kolegů že někdo má méně, ale někdo i mnohem více. Systémem by to ale mělo růst, tak se budu těšit :-) PS: Peníze jsem vybrala bankomatem, takže nejsou jen na papíře.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.