Kolik jste letos nachytali lelků?

A co s nimi pak děláte?
Doplňuji:
Mimochodem – proč zrovna lelka? Je spousta jiných ptáků.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Letos chytat lelky nestíhám a pokud už lelkuju, tak ve spaní, takže mi zase stejně utečou…

Další odpovědi
annas

Občas smutně sedím, přemýšlím, koukám do blba, někdy si i zalenoším … co se vleče, neuteče. Nebo naopak – uteče…

Tak jako lelka není vidět a špatně se chytá, ani já se svým lelkováním moc nechlubím. Proč schovávat? Přijdou nové.

Michal

žádného

martina1

Tak to ani nepočítám.Půlku léta jsem strávila na gauči nebo u počítače s podloženou nohou a užírala se nudou,zatím co děti výletily s tatínkem.Zachrá­nily mě jen křížovky,které jsem vždy ráda luštila,ale čas nebyl.

annas

Bubco, kdo má tušit, zda myslíte ptáka lelka, nebo lenošení?