Avatar uživatele
Elile

Kolik jídel denně sníte?

Kontrolujete se? A dáváte si pozor na to, co jíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Lorrien, anonym, anonym před 4252 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Určitě se jídelně nekontroluji a nedávám si na nic ve stravě pozor.
Doplňuji:
Jinak počet jídel je různý. Momentálně nejčastěji odpoledne snídám a večer mám oběd spojenou s večeří. Mezitím si třeba dám něco na chuť a občas i v noci před spaním.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Topinkovač

Snídaně, svačina, oběd, druhý oběd, svačina, druhá svačina, večeře, druhá večeře a někdy i noční svačinka. Takže nějakých 9 jídel, snažím se jíst kvalitní potraviny (i když v ČR je to docela oříšek). Hlídám si éčka a další umělé chemické látky (rohlíky, uměle barvené pečivo, šunka nacucaná vodou a další reklamní podvody). Jelikož sportuji, udělal jsem si tabulku obsahu bílkovin a sacharidů v potravinách na 100g a snažím se dostat příjem bílkovin nad denní doporučené množství. Takže ano, kontroluji si to co jím a sním denně spoustu jídla (mám sportovní postavu).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jak kdy, podle toho, kdy se vzbudím, někdy chytnu žravou, někdy bych si vystačila s jogurtem na celý den…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Advance

Já jím 4× denně!!! Snídaně,někdy svačina,oběd,ve­čeře!!
Při jídle se zas tak moc nekontroluju protože hodně sportuju!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

no nevím,záleží kdy mě přepadne žravá.ale asi tak 8–9 jídel,k tomu nějaký hamburgr,něco sladkýho,pizzu atd.Ale baštím jen to co voní masem.
Zdravě ale nejím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Snažím se aspoň 5, ale někdy zvládnu jen 2. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nekontroluji. Jím, když mám hlad a chuť. Nesnídám, protože mě to unavuje. První jídlo sním tak kolem poledne. Pak nějaká ta zmrzka a navečer podle toho, kde jsem. Někdy jdeme na večeři, jindy (a ráda) vařím doma. Ve společnosti nejím nikdy. Nesnáším zdravit se a bavit se s někým a mít při tom talířek v ruce. A nepiji alkohol. Ale asi jím dost zdravě, kdekdo to říká, lékař je nadšen a je fakt, že taková ta mastná, sladká nebo uzená jídla mne nelákají. Ale kvalitní sýry, olivy, zmrzlina, steaky, tučné ryby – tak to můžu. Ale hodně sportuji, takže nějaký ten úlet řešit nemusím.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

dopoledne kolem jedenacte,pul dvanacte snidane,a kolem sedmnacte obed.pak se v noci budim,a mlsám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ano , kontroluji se. Jim jenom jednou denne :
Od rana do vecera. -iv-

před 4252 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

🙂

před 4252 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví