Elile

Kolik jídel denně sníte?

Kontrolujete se? A dáváte si pozor na to, co jíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě se jídelně nekontroluji a nedávám si na nic ve stravě pozor.
Doplňuji:
Jinak počet jídel je různý. Momentálně nejčastěji odpoledne snídám a večer mám oběd spojenou s večeří. Mezitím si třeba dám něco na chuť a občas i v noci před spaním.

Další odpovědi
Topinkovač

Snídaně, svačina, oběd, druhý oběd, svačina, druhá svačina, večeře, druhá večeře a někdy i noční svačinka. Takže nějakých 9 jídel, snažím se jíst kvalitní potraviny (i když v ČR je to docela oříšek). Hlídám si éčka a další umělé chemické látky (rohlíky, uměle barvené pečivo, šunka nacucaná vodou a další reklamní podvody). Jelikož sportuji, udělal jsem si tabulku obsahu bílkovin a sacharidů v potravinách na 100g a snažím se dostat příjem bílkovin nad denní doporučené množství. Takže ano, kontroluji si to co jím a sním denně spoustu jídla (mám sportovní postavu).

RyuzakiKate

Jak kdy, podle toho, kdy se vzbudím, někdy chytnu žravou, někdy bych si vystačila s jogurtem na celý den…

Advance

Já jím 4× denně!!! Snídaně,někdy svačina,oběd,ve­čeře!!
Při jídle se zas tak moc nekontroluju protože hodně sportuju!!!

honza19hk

no nevím,záleží kdy mě přepadne žravá.ale asi tak 8–9 jídel,k tomu nějaký hamburgr,něco sladkýho,pizzu atd.Ale baštím jen to co voní masem.
Zdravě ale nejím.

terry

Snažím se aspoň 5, ale někdy zvládnu jen 2. ☹

Damiana

Nekontroluji. Jím, když mám hlad a chuť. Nesnídám, protože mě to unavuje. První jídlo sním tak kolem poledne. Pak nějaká ta zmrzka a navečer podle toho, kde jsem. Někdy jdeme na večeři, jindy (a ráda) vařím doma. Ve společnosti nejím nikdy. Nesnáším zdravit se a bavit se s někým a mít při tom talířek v ruce. A nepiji alkohol. Ale asi jím dost zdravě, kdekdo to říká, lékař je nadšen a je fakt, že taková ta mastná, sladká nebo uzená jídla mne nelákají. Ale kvalitní sýry, olivy, zmrzlina, steaky, tučné ryby – tak to můžu. Ale hodně sportuji, takže nějaký ten úlet řešit nemusím.:-)

pizlicka

dopoledne kolem jedenacte,pul dvanacte snidane,a kolem sedmnacte obed.pak se v noci budim,a mlsám.

anonym

Ano , kontroluji se. Jim jenom jednou denne :
Od rana do vecera. -iv-

Damiana

🙂