fofbal

Kolik je zpracovatelská kapacita cukrovaru u nás za 24 hodin?

A když, který je to podnik?
Doplňuji:
Píše se rok 2010 a jedná se o jeden podnik, který je největší u nás ale i ve střední Evropě.

Odpovědi
Mili @

V roce 1998/99 – 173,2 tisíce tun (40,5 % z domácí spotřeby) vlivem zvýšeného dovozu cukru. V následujících letech, díky přijatým regulačním opatřením na trhu, se podařilo nevyrovnanost cukerní bilance poněkud snížit, avšak stále přetrvává přetlak nabídky nad poptávkou.
GOOGLE
TĚCH PODNIKŮ JE SNAD VÍCE, NE????
aha, rok 2010 jsem nenašla, jen to, že je přetlak nabídky, a který je to podnik?
napište to do diskuze, zajímá mě to…

fofbal

Je to množství zpracované řepy za 24 hodin

Mili @

No ale co je to za podnik…

fofbal

Dobře. Je to TTD Dobrovice u Ml. Boleslavi a současná denní produkce zpracovaných tun řepy je 14.000 tun.