cestujici

kolik je zastavek mezi Londynem a Prahou a jak dlouho trvaji?

jedu poprve se spolecnosti eurolines

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli myslite autobusem tak Londyn a pokud se jede trajektem z Dovru na Cale tak tam na lodi odpocivate cca 2h,dale je to v Bruselu a v Plzni.Cesta trva okolo 12h dle okolnosti.Pokud jedete Eurotunelem je to obdobne,skracene o trajekt.Prestavky jsou kolem 30–40 minut.

Další odpovědi
FOG

Zadna,pokud poletite.