tess22

Kolik je vhodné snist arasidoveho masla?

Kolik je vhodné snist lžicek denně arasidoveho masla? Aby to bylo zdrave a nepribirala potom.?dekuji:)
Doplňuji:
Doplnuji, je mi 17,merim 160 a váha 44

Nejlepší odpověď
anonym

,,,„je mi 17,merim 160 a váha 44“… – kromě toho, že jsi (zřejmě) poněkud ´podvyživená´, to neznamená vůbec nic…
Jsi hasička a nebo ležící pacient (a s čím)???
😉
Podstatné pro to, jaký můžeš mít energetický příjem, je to, jaký máš výdej (a metabolismus).
Pokud jde o mne – jez, kolik ti chutná – a uvidíš, zda budeš muset výdej (nebo příjem) korigovat.
Jestliže ti ale na ´tajli´ záleží hodně, poraď se s dietologem (lékařem, ne výživovým poradcem) – jakou bys při své postavě a fyzickém zatížení měla mít skladbu jídelníčku (nejen kolik, ale i co jíst).

Další odpovědi
cochee

Hele, burákové máslo je americká prasárna, nejez to, středoevropský poddruh homo sapiens k jeho trávení není geneticky uzpůsoben… 😁

anonym

Na to opatrně, jen trochu, jinak se ti ucpou střeva a nebudeš se moct vyto****.Mluvím z vlastní zkušenosti.

da ny

Arašídové máslo není vůbec nic vhodného ke konzumaci, zejména pravidelné !!!
České, zdravé máslo ti nestačí ? ;)
Z tvého dotazu mám pocit, že jsi anorektička nebo k tomu „úspěšně“ spěješ :(
Jinak viz. mowla – vhodný příjem závisí na výdeji.