Avatar uživatele
HonzikPernik

Kolik je vhodné vzít si do školy jídla (např. housek), když máme sedm vyučovacích hodin?

Kolik jich mám sníst, když mám nadměrný hlad?

kolik je vhodne napr. housek do skoly na sedm hodin, mam nadmerny hlad dík.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

V tomto ohledu žádná „vhodnost“ neexistuje. Vemte si jich tolik, abyste neměl hlad. Záleží na mnoha okolnostech (konstituce a hmotnost těla, věk, možnost stravování ve škole – chodíte-li na obědy apod.). Třeba já bych si vzal dvě až tři – pokud bych nešel na oběd, tak i čtyři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Muffz

Pokud muzu doporucit, tak zakomponuj zdravou stravu. Eliminuj bile pecivo, ktere rychle nabiji energii, zaroven energie ale rychle vyprcha a prichazi i pocit hladu.
Zakomponuj tmave pecivo, max. 3 housky. Do toho sunku a syr. K tomu zeleninu ci ovoce – rajce, okurka, jablko, banan, pomeranc.

Idealni jidlo do skoly – 2 celozrnne housky z tmaveho peciva, 2 rajcata, jablko, banan. (kazdou prestavku snez neco).

Popr. misto housek ryzove chlebicky, tzv. polystyren. Jsou vyrobeny z ryze, cili komplexni sacharidy.

Vysledkem je zdrava a vydatna svacina, pritom i relativne dietni. :)

Upravil/a: quentos

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1, briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

To je zase otázka. Vem si jich tolik, abys neměl hlad. Někomu stačí dvě, někdo jich dá třeba šest.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

A jak máme vědět kolik toho spucuješ? Tři, čtyři?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Já doporučuji osm. Tou první bych začal už před vyučováním, poslední bych pozřel abych došel domů, no a každou přestávku mezi hodinami bych zbodnul jednu. Ty dnešní housky nejsou housky, ale houstičky, takže se neboj a klidně bašti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Tolik, kolik sníš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vezmi si jich dvacet a co nesníš, znamená, že si necháš na další den a vypočítáš si, kolik jich vlastně potřebuješ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já si beru tolik porcí, jako bych jedla po 2–3 hodinách.
Něco menšího, třeba banán nebo jablko a něco většího. Podle pocitu si o přestávce dáš větší nebo menší porci. Raději když zbyde, než abys měl hlad.
Nezapomeň na pití.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek