Shea

Kolik je ve vesmíru planet?

Nejlepší odpověď
badisko

jelikoz je vesmir nekonecny tak bych rek ze nekonecno planet…prece nemuze byt pouze nic nez vakumm…ale to jen hadam .....

Další odpovědi
beer

Nekonečně mnoho.

Funna

tohle ještě nikdo nespočítal…a asi ani nepočítá, protože to co je vidět Hubblerovým vesmírným teleskopem je v podstatě z doby před 13miliardami let…takže co se za tu dobu, než k nám „obraz“ doletěl, nikdo neví…

lukas.zmizik

docela dost

mosoj

Jde ti o planety nebo o slunce ( hvězdy).
Doplňuji:
Tady je bilance ale jenom hvězd. Pak jsou ještě planety¨.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-dlouho-by-trvalo-spocitat-vsechny-hvezdy-ve-vesmiru

naty.123

stebou ani jedna ..:D

Doplňuji:
KDO CHCE SEX HOLKY .. PIŠTE.?

honza19hk

vzhledem k tomu,že dosah teleskopů je omezený to nikdo pořádně neví.