Lucimia

Kolik je vás obarvených?

Schválně, kolik nás je, co máme obarvené nebo odbarvené vlasy? Všimla jsem si v autobuse, že na kohokoli se podívám, každý má na vlasech nějakou tu barvu, byť malý proužek. A co vy?
Já mám obarvené vlasy.

Nejlepší odpověď
panenka

Taky si je obarvuji (Mahagon,červený rubín,)

Další odpovědi
BEAES

Také si barvím vlasy.

iwetax

Od 16let jsem si barvila vlasi trvalíma barvama každých půl roku. Pak jsem si dala černo-modrou, vypadala jsem hrozně jak čarodějníce. Navíc po častém barvení jsem měla vlasy tenké a rozpraskané. Od té doby jsem si je neobarvila , je to už 5let. Dnes mám silné lesklé vlasy. Má přírodní hnědá barva se mi hodí k obličeji a už po barvení netoužím.

anetadela1

Jednou jsem si je obarvila a přišlo mi, že mi moje sluší víc a že si barvení ještě užiju až až. No ale jelikož jsem nedávno zjistila, že už mám docela pár slušných šedin, tak jsem po barvě šáhla – vínověhnědá od Palette Natur nebo jak se to píše.

Jahoda

Já jsem měla tmavě hnědé vlasy od přírody. Pak jsem ale chtěla zkusit bloncku, ale blonckou jsem nebyla. Z tmavě hnědé se stala světle hnědá barva :D. Tak jsem udělala to, že jsem si na levou stranu vlasů nechala udělat červený pramínek. Ten se za dva týdny odbarvil a zůstal mi tam místo červeného proužku krásně „blonďatý“. Přemýšlím, že bych si dala do vlasů více „blonďatých“ proužků. Do týdne půjdu na celkové ostříhání vlasů-veliké zkrácený, protože vlasy mám dlouhé. Končí mi ve čtvrtině zad ;o). Takže jsem zvědavá jak to dopadne :). A nebo udělám něco úplně jiného-budu bloncka s hnědýma pružkama :D

afro.minerva

Já si nechávám barvit vlasy na blond. Jednak si myslím, že se ke mě ta barva hodí daleko víc než moje tmavě plavé vlasy a navíc se to líbí mému manželovi. A není mi proti mysli se mu v tomhle ohledu trochu přizpůsobit. A dokud jsem byla před těhotenstvím sekretářka v německý firmě, tak pokaždý, když jsem byla čerstvě obarvená, tak na mě byli všichni chlapi obzvlášť hodní. Němci to mají celkově rádi, když má ženská světlý vlasy. A kupodivu to ani nevadilo Němkám. Češkám to kolikrát vadí, ale Němkám nikdy.

anonym

Mam vlasy tmave,ale blond jsem nikdy nedosahla a tak od 50let na vsechny cervene.

ReHu

Já také barvím. Myslím si, že málokterá žena má přirozenou barvu svých vlasů pěknou, zejména po pár desetiletích života.

grifin

Já jsem na „KOŽAKA“-líbí, je to sexy?

vecernice

Už jsou tam -mršky bílé,tak barvím.Snažím se ,aby to vypadalo co nejpřírodněji,ale ne vždy se to podaří.Jen mám pocit,že už ty barvičky nevydrží tak dlouho jako dřív.

lorja

Ač nerada,musím i já přiznat,že mi vlasy šediví, a proto si je barvím na čokoládový odstín.

Eloška

Červeno-měděný melír. Byl to risk, a těd toho lituju.

lejla37

Já ne, mám přírodní melír

j.a.n.a.

Ja jen dva,tři pruhy=blond-jinak mám melír od sluníčka.

kupkina

nikdy!!!