Avatar uživatele
Lucimia

Kolik je vás obarvených?

Schválně, kolik nás je, co máme obarvené nebo odbarvené vlasy? Všimla jsem si v autobuse, že na kohokoli se podívám, každý má na vlasech nějakou tu barvu, byť malý proužek. A co vy?
Já mám obarvené vlasy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5140 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Taky si je obarvuji (Mahagon,červený rubín,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Také si barvím vlasy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iwetax

Od 16let jsem si barvila vlasi trvalíma barvama každých půl roku. Pak jsem si dala černo-modrou, vypadala jsem hrozně jak čarodějníce. Navíc po častém barvení jsem měla vlasy tenké a rozpraskané. Od té doby jsem si je neobarvila , je to už 5let. Dnes mám silné lesklé vlasy. Má přírodní hnědá barva se mi hodí k obličeji a už po barvení netoužím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Jednou jsem si je obarvila a přišlo mi, že mi moje sluší víc a že si barvení ještě užiju až až. No ale jelikož jsem nedávno zjistila, že už mám docela pár slušných šedin, tak jsem po barvě šáhla – vínověhnědá od Palette Natur nebo jak se to píše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem měla tmavě hnědé vlasy od přírody. Pak jsem ale chtěla zkusit bloncku, ale blonckou jsem nebyla. Z tmavě hnědé se stala světle hnědá barva :D. Tak jsem udělala to, že jsem si na levou stranu vlasů nechala udělat červený pramínek. Ten se za dva týdny odbarvil a zůstal mi tam místo červeného proužku krásně „blonďatý“. Přemýšlím, že bych si dala do vlasů více „blonďatých“ proužků. Do týdne půjdu na celkové ostříhání vlasů-veliké zkrácený, protože vlasy mám dlouhé. Končí mi ve čtvrtině zad ;o). Takže jsem zvědavá jak to dopadne :). A nebo udělám něco úplně jiného-budu bloncka s hnědýma pružkama :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já si nechávám barvit vlasy na blond. Jednak si myslím, že se ke mě ta barva hodí daleko víc než moje tmavě plavé vlasy a navíc se to líbí mému manželovi. A není mi proti mysli se mu v tomhle ohledu trochu přizpůsobit. A dokud jsem byla před těhotenstvím sekretářka v německý firmě, tak pokaždý, když jsem byla čerstvě obarvená, tak na mě byli všichni chlapi obzvlášť hodní. Němci to mají celkově rádi, když má ženská světlý vlasy. A kupodivu to ani nevadilo Němkám. Češkám to kolikrát vadí, ale Němkám nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam vlasy tmave,ale blond jsem nikdy nedosahla a tak od 50let na vsechny cervene.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já také barvím. Myslím si, že málokterá žena má přirozenou barvu svých vlasů pěknou, zejména po pár desetiletích života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Já jsem na „KOŽAKA“-líbí, je to sexy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Už jsou tam -mršky bílé,tak barvím.Snažím se ,aby to vypadalo co nejpřírodněji,ale ne vždy se to podaří.Jen mám pocit,že už ty barvičky nevydrží tak dlouho jako dřív.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Ač nerada,musím i já přiznat,že mi vlasy šediví, a proto si je barvím na čokoládový odstín.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eloška

Červeno-měděný melír. Byl to risk, a těd toho lituju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejla37

Já ne, mám přírodní melír

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
j.a.n.a.

Ja jen dva,tři pruhy=blond-jinak mám melír od sluníčka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

nikdy!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl