Elile

Kolik je Vám let?

Jestli se mohu optati.. Prosím uveďte přesně.. :)

Nejlepší odpověď
anonym

Chceš mě sbalit?…:D V tom případě bych doporučovala duchovní partnerství-můj duch je velmi mlád -asi věkem k tobě.Tělo je dospělé PŘESNĚ .Pohár života je napůl plný (nebo napůl vypitý)…:D

Další odpovědi
anonym

Narodila jsem se v roce 1981 a je mi jednatřicet let.

quentos

28, a co se týče toho odkazu na dřívější podobnou otázku – ono se to přece každej rok mění ;{))>

suaeda

Dosažený věk se u mně může počítat různě. Tělo včetně vnitřností pravděpodobně již oslavilo sedmdesátiny. Občanka napovídá, že se těším na penzi (tedy jestli se ji dožiji a v eráru něco zůstane). Ale jinak sem tam občas udělám blbosti jako patnáctlilý mladík.

Jose1f

Když svůj věk vynásobím deseti, a od tohoto desetinásobku odečtu devítinásobek některého z čísel jedna až devět, tak mi vyjde 699. Teď už snadno spočítáš, kolik je mi let.
Doplňuji:
Nedělám si legraci.
Když svůj věk vynásobíš deseti a od výsledku odečteš devítinásobek některého čísla od jedné do devíti a napíšeš co ti vyšlo, tak ti také řeknu, kolik je ti let.

Drap

Přesně ? Tak přesně : Když ke kristovým létům přičteš čtvrtstoletí a jeden rok tak ti vyjde přesně můj věk

briketka10

14.9. mi bude 47 let, ale dělám blbiny jak malý dítě :)

david22

Podobnou otázku už jsem položil:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/anketa-kolik-je-vam-let-priblizne

anonym

Je mi 46 a mam za sebou v zivote tolik pozitivnich zazitku , ze jen doufam, ze me to vydrzi i v druhe pulce meho zivota. Uvedomuji si ale s urcitou pokorou , ze jsem mela a mam v zivote obrovske stesti, at se to tyka cehokoliv.
A vam, mladoucka Elile preji to same … 🙂

  • iv-

Rocker

Přesně 4.září mi bude 39

hanulka11

přesně to nejde, zítra mi zase bude jinak – prostě cítím se na 17 a mnozí mi to závidí :D:D:D

Ar

Tak mě je 25 let, ale boužel pokud bych žil na Marsu. Na pozemské léta to není tak hezká cifra. D:)
Doplňuji:
Tak oprava je to 25,7

http://www.ex­ploratorium.e­du/ronh/age/

Kamionacka09

Je mi 28

Je mi 13 ale nekteří me typujou na 15–16 (což mi docela vadi)

anonym

Je mi 55 let, 4 měsíce, 2 dny, 8 hodin, 12 minut, 31 vteřin, 32 vteřin, 33 vteř., 34 vte, 35 vt, 36v, 37, 38
Ksakru, nešlo by to jenom přibližně? Jinak to nedopíšu.

Jose1f

Přivítal bych, kdyby Elile, zadavatelka dotazu, také napsala kolik jí je let.

aramah

Myslím že to bylo někdy 54roce, kdy jsem nic netušíc přišla na svět :))