MadAnnie

Kolik je v ČR peoplemetrů? A co všechno lze peoplemetrem měřit?

Je peoplemetr pouze pro zjištění sledovanosti TV? Může se peoplemetrem měřit například i poslouchání rádia apod.?

Máte doma někdo peoplemetr?

Nejlepší odpověď
suaeda

Před časem jsme to měli doma. Mechanik musel upravit něco v TV a dále nastavil modem na telefonní linku. Doma jsme měli další ovladač. Jakmile se pustila TV tak na displeji peoplemetru se ukázala hláška „kdo sleduje“. Každý jsme měli přidělené určité číslo, které se zadalo na ovladači. Pokud přišla návštěva tak se dočasně také musela přihlásit jako „host“. Takže peoplemetr sledoval, kdo jaký kanál sledoval. V noci se nashromážděná data odesílala pomocí modemu přes telefonní linku. Jednou za čas jsme si mohli vybrat z dárků v hodnotě (cca 1200 Kč za rok).