knedlik123

Kolik je v Cesku obci bez jakekoliv cisticky odpadnich vod ?

Zvlaste by me zajimaly obce, jejichz odpadni vody tecou do narodnich prirodnich rezervaci, jak je v Cechach obvykla praxe.Pro dokonale cisteni musi byt tristupnova cisticka,a ty jsou v Cechach taky ne prave obvykle.

Odpovědi
Hamon

Zridit cisticku odpadnich vod maji obce nad 2000 obyvatel takze jich bude dost. Presne informace by mohlo mit MMR.

knedlik123

tak alespon neco, ale shodneme se na tom, ze je to uzasna bida