Kolik je států?

Učitelka nám řekla, že příští hodinu máme se naušit všechny hlavní města a státy, ale já nevím jak to myslela, jestli evropy nebo světa? A nevíte, kde bych to mohla najít?
Doplňuji:
No já nevím, my jsme ještě nic neprobírali v zeměpise, hned v první hodině zeměpisu nám učitelka řekla, že se máme naučit všechny státu a jejich hlavní města, že za týden na to budeme psát písemku, takže ais myslela úplně všechny státu světa že? :/ A ne jenom Evropy že? :/

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Sorry ale tohle už je fakt moc:http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_st%C3%A1t%C5%AF_sv%C­4%9Bta

Další odpovědi
setapouch

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_hlavn%C3%AD­ch_m%C4%9Bst_st%C3%A1t%C­5%AF_sv%C4%9Bta

Nejspíš podle toho, jakou oblast zrovna berete.

FurbyStar

Omg, my neznáme tvou třídu, a jestli jsi neposlouchala učitelku celou dobu co to vysvětlovala tak je to tvá chyba, ale učit se kolem 180 států je také hovadina

anonym

No – nejjistější bude, když se té učitelky zeptáš (resp. – měla ses zeptat hned…).
😉
Jen ze zvědavosti – do jaké školy a třídy chodíš? – učit se hlavní města všech států světa mi přijde spíš jako trest, než učení…
😁

Agneta

Myslela Evropu. A to se opravdu nauč, protože když nebudeš v dospělosti třeba vědět, jaké je hlavní město Švédska, tak si o tobě fakt všichni budou myslet, že jsi pitomá :DDD

anonym

Za chvíli se tu budou lidi ptát, kolik je hodin… :D

kablik

haničko dušičko, to jste prvnáci, nebo už druháci?