mosoj

Kolik je procent 12 ze 40 ?

Odpovědi
Fienir

30%

Jcas

A i s manuálem

12 je x%
40 je 100%

12/40 = x/100
12*100/40 = x

Anuket

100% – 40
Tudíž můžeme říct, že 10% jsou 4
A kolikrát se čtyři vejdou do dvanácti?
A konečně konec! – třikrát. 3 * 10 % je krásných 30%!

mosoj

Mazale heč, už to vím !

anonym

Mosoji, Tys tu otázku psal pro mazala?

mosoj

Sprostot nezná mezí !

anonym

No počkej, Tobě tu zase někdo něco smazal? Vůbec netuším, o co se jedná. Proto se Tě ptám.

mosoj

Jasně že já jsem se neptal na procenta. Ptal se nějaký žáček. Odpověď jsem jenom naznačil a byla fuč. Nyní je fuč celá otázka, která se ptala na totéž ale ve slovním příkladu. Takže je tovytržené z kontextu !Tak jsem ze sebe udělal blbce a ejhle už to zůstalo. No alespoň žáček ví jak to počítat.

anonym

Něco takového jsem si myslela. Díky za vysvětlení.
Je mi to líto. Zbytečná práce pokaždé zamrzí.

anonym

ocko, ceho je vam lito ?? vzdyt vy sama jste tady uz nejmene tisickrat psala, ze " tyhle stranky " nejsou na vypracovavani domacich ukolu !! tak ceho – koho je vam lito ?? to me hlava " opet " nebere .. nebo si zase chcete hrat na " pani vlezdo .. " ??
a muzete mi napsat, kde jste vzala tu informaci, ze tyhle stranky nejsou na reseni domacich ukolu ??

  • iv-

mosoj

Tak tohle nebyla žádná práce, ale někdy to opravdu bolí. Hledáš na inetu v knihách, šacuješ zbytky paměti a když to sesmolíš nějaké prase to smaže.