Korelice

Kolik je potřeba spol. smluv?

Kolik je potřeba odevzdat společenských smluv (kopií nebo originálů?) soudu pro zápis do obch. rejstříku? Musejí se dávat i na živnostenský úřad, pokud bude jako ŽL pro společnost použit ŽL jednoho ze společníků?
Doplňuji:
A je potřeba výpis z rejstříku trestů?

Odpovědi
Mgr. Malý

Jsou potřeba 2 stejnopisy, nebo dvě ověřené kopie. Druhá varinta jeden stejnopis nebo opis a cd se scanem.

http://www.prevzeti-spolecnosti.cz/u­rady-a-formality.html

Na živnostenském úřadě je potřeba výpis z or. Pokud společnost ještě není zapsána tak je potřeba NZ a listiny k sídlu společnosti.

Vyřízení úřadů a formalit
Jste jednatelem a nevíte si rady se změnami ve společnosti? Nebo jen nechcete ztrácet čas? Jsme schopni Vám za velmi příznivé ceny pomoct. Na úřadech zajistíme potřebné listiny za Vás a zajistíme následné změny v obchodním rejstříku (OR).