niobe

Kolik je poplatek za výběr z bankomatu, který není ČSOB? Mám pochopitelně ČSOB, ale žádný bankomat poblíž…

Odpovědi
terry

Záleží na tom, jaký máš u ČSOB účet, jestli osobní nebo podnikatelský, kolikátý výběr to je v měsíci apod.

pokazdejinak

proč uzavíráte otázku, když jste nedostal správnou odpověď?
poplatek je 30,– z bankomatu cizí banky a záleží jaký máte účet, jestli máte nějaké předplacené už v balíčku
jinak pokud máte poblíž prodejnu Albert nebo Coop – při nákupu nad 300,– můžete bezplatně vybrat až 1500,– Kč

kacko1

🙂 A předpokládám, že nejste podnikatel. Sazebník poplatků je zde: http://www.csob­.cz/cz/Csob/Sa­zebniky/Stran­ky/Sazebnik-pro-fyzicke-osoby-obcany.aspx#b