Katrous

kolik je petru čechovi

odpovidejte okamzite pls????
Doplňuji:
miroslave ses debil

Nejlepší odpověď
rynek878

Povolání: Fotbalový brankář
Věk: 27
Datum narození: 20. 05. 1982
Místo narození: Plzeň, Československo
Znamení: Býk
Výška: 197 cm
Doplňuji:
To Kartous,
jedno je pravda,odpověď by jste chtěla okamžitě,ale ani jednomu jste napoděkovala(pal­cem),vím že jich máte na rozdávání jenom pět,ale i tak.To jenom pro příště,to nebude tak okamžitě !!!!!!!!!!!

Další odpovědi
ReHu

Katrous – nádávky se u nás nenosí.
Buď se nauč psát česky nebo buď aseritivnější.
Popř.se také můžeš podívat po netu a informaci si vyhledat sama.

Miroslavst

To je různé kolik mu je, jelikož jsi napsala čechovi z malým č, tak to bude nejspíš tak, že tě zajímá kolik je let nějakému občanu České republiky a nikoli Čechovi jako příjmením.

Takže čech od čecha má různý věk, ale Petr Čech má 27.

Děkuji za lichotku.
Doplňuji:
A možná by se hodilo k otázce doplnit to zázračné slůvko děkuji. A znáš to pořekadlo, že ani pes se rychle....., takže okamžitě není ta nejlepší volba.
A pokud to chceš do nějaké soutěže, tak snad soutěžíš ty a ne my.

panenka

Petrovi čechovi bude 20 května 28 let ted je mu 27 let.

http://www.fod­ball.estranky­.cz/clanky/petp-cech/zivotopis-petra-cecha-

MAFIA777