Naty777

Kolik je od dnešního dne, dnů do letních prázdnin, když nepočítám svátky?

Nejlepší odpověď
www

Nepočítej svátky a spočítej ostatní dny! Výsledek je jistý 🙂 Počítat snad umíš..

Další odpovědi
anonym

Pokud máš v kalendáři u dnešního data datum 3. prosince, tak si to snad dokážeš spočítat sama. Svátky nemají na kalendářní dny žádný vliv.

ivzez

Odhaduji, že tě zajímá, kolikrát ještě půjdeš do školy,
než začnou letní prázdniny.

V prosinci to bude ještě (dnes je 5.) dvanáctkrát,
od ledna do června včetně bude 125 pracovních dnů.
Po odečtení pololetních, jarních a velikonočních prázdnin
zbývá 118 pracovních/škol­ních dnů.

Někteří ředitelé ještě přidají ředitelské volno
na 2. nebo 9. květen, někteří na oba pátky.

Více najdeš v plánovacím kalendáři:
http://www.klo­.cz/info-servis/mzdy/pla­novaci-kalendar.php?rok=2014