T_u_k_y

Kolik je nymfomanek v Praze?

To jsem zvědavý :D :D :D

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to potřebuješ vědět, budeš si to muset asi spočítat… cháchá… a to jsem zvědavá, jak to chceš provést.

Další odpovědi
anonym

Výrazně zvýšená koncentrace než procentuální podíl v běžné populaci.
Čísla sice mám, ale obávám se, že vzhledem k tomu, že ses právě zaregistroval, zatím nemáš nárok na citlivé informace tohoto charakteru – jsou k dispozici pro odborné fórum a do něho ty rozhodně nepatříš.
Doplňuji:
P.S. Pár jich osobně znám a jestli ti mohu poradit – není o co stát, jsou z toho samy nešťastné, jejich život je peklo, vztah jsem měl jediný a utekl jsem jak malý kluk. Je to řehole a tupé otroctví, lákavé pozlátko jen pro ty, co nezažili a kochají se pofidérními fantaziemi.

quentos

to máš těžký, protože málokterá to na rovinu přizná.

WeeBear

Jak již psala Ocko.
Očividně máš práci a zábavu na celý život. 🙂

Drap

Odborné odhady udávají že něco mezi 1231 – 111541

anonym

Malá nápověda, je jich výrazně méně než známá 4% minorita a většina z nich se léčí a užívá útlumové prostředky. Jen zlomek nalezl východisko u nejstaršího řemesla.