Blecha

Kolik je nekonečno?

Nekonečno-1= ?? ???????
Doplňuji:
proč je to takhle ?

Nejlepší odpověď
annas

Nekonečno je abstraktní pojem, který si v podstatě ani nelze představit. Samo nekonečno nemá žádný konec, od toho také tento název, ale obecné nekonečno nemá ani začátek (můžeme ho však dospecifikovat, například polopřímka je také nekonečná, ale má začátek). Nekonečno se obvykle zapisuje tzv. „ležatou osmičkou“ – ∞.
Na uvedené stránce snad dostanete vysvětlení. Je dlouhé, nechci je celé kopírovat.

Zdroj: http://www.mat­web.cz/nekonec­no

Další odpovědi
Spiritus

nekonečno
protže nekonečno je příliš velké číslo nikdo neví jak velké takže jedna malá jednička mu moc neubere

anonym

Poměrně dost.
To snad vyplývá z názvu.
Jinak je to velmi složitý mat.problém.

GlacialGrief

Podle mě je to jako ptát se kolik OHMŮ má nepřekonatelný od­por.