Avatar uživatele
mosoj

Kolik je na tom pravdy ?

Doufám, že nic!

http://www.svet­kolemnas.info/no­vinky/zahranic­ni/3571-putin-vydal-rozkaz-k-presunuti-100-tisic-vojaku-a-varuje-ze-svycarsky-cern-je-nejvetsi-hrozbou-lidstvu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Emefej, Klaproth před 3024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Sááákra, a já myslel, že bláboly těchto webů ( http://echo24­.cz/a/isYwV/42-ceskych-a-slovenskych-webu-ktere-siri-ruske-lzi ) nikdo aspoň trochu soudný ani nečte – ne tak, aby jim věřil…
😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Tento web je plný nesmyslů, doporučuji nečíst. Není důvěryhodný. Vidím, že „gecco“ již uvedl zdroj, jež jsem chtěla také uvést. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Interdimenzionální cestování, vesmírné hvězdy smrti? Můžu si o Putinovi myslet cokoliv, ale nevěřím, že se zbláznil.

Na druhou stranu je pravda, že CERN leží Rusům už dlouho v žaludku. Kdyby tam náhodou zvládli řízenou termonukleární reakci jako zdroj nevyčerpatelné energie, kam by asi odkráčela ruská ekonomika, závislá na vývozu ropy a plynu?

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Ať si myslí kdo chce, co chce, jedno je jisté a ověřené: nejlépe ukrytá pravda je v kupě lží 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tolik pravdy, že Rusko nemá ve vojenství název regiment!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

A já jsem nakloněn věřit všemu, takže nepodceňuji, ale nikomu, včetně mne, to není nic platné.

..a zvláště o tom Cernu doporučuji nepodceňovat! Cerná díra byla ta nejzákeřnější věc, se kterou jsem se v životě setkal.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Tomu snad nemůžou věřit ani mužici po litru vodky.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Avatar uživatele
Martinuss

Ano nic na této stránce neni pravda. moooooožná ten datum ale už fakt nic jinýho :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pripadá mi to ako pokračovanie poviedky Issaca Asimova o návšteve dvoch mimozemských kozmonautov na Bielej hore počas známej bitky proti českým stavom.
Teraz na otázku: článok sa skladá z troch častí napísaných pomocou mixu reality a fantázie.
1 – časť Putin – nie je žiadna novinka, že od čias rinčania zbraní a Ukrajinskej krízy má ruská armáda zosilnenú pohotovosť (len naivný človek by veril, že si nechajú odkryté územie)
2 – CERN – existuje a zverejnilo už veľa objavov a na mnohých pracuje
3 – mimozemskí návštevníci – sprevádzajú nás už od začiatkov civilizácií v rôznych podobách a používajú aj rôzne nástroje a zbrane. Ľudia sa už od prvých informáciách o týchto návštevách snažia objaviť ich tajomstvo (Gilgameš, Ráma, Platón,Kepler,Hi­tler aj báťuška Stalin sa snažili o ich odhalenie).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Když to řekl Putin, tak vesmírná hvězda smrti existuje a hotovo!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Milý pane chytrý gecco a mowlo.
Čtu vše a nelžu při tom. Ty to čteš také. Jinak by jsi o tom nemohl vědět.
Howgh.

před 3024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Milý pane Mosoji na opačné straně spektra.
Nečtu tyto weby, to už mám ´za sebou´ (pár článků jsem přečetl tak před rokem a půl či dvěma lety, úplně mi to stačilo) – bláboly na nich uveřejňované mají posloužit těm, kdo věří v ruskou velikost (myšleno velikášství), v ruskou neohroženost (agresivitu) a velebí nadsamce Putina jako spasitele všehomíra.
Tedy těm, „jejichž je královtví nebeské“ (Matouš 5,3)…

před 3024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Nepochybuji o tom že jako ředitel zeměkoule šéfuješ i CZERNU ve Švýcarsku. Jenomže já tobě nevěřím víc, jak těm serverům.

před 3024 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Human

mosoj: tak ak chceš veriť takým bludom, tak si ver. Ja len dúfam, že ta niekto vysmeje, keď mu budeš prezentovať ako si odhalil spiknutia, lži a neviem aké nezmysly tam ešte píšu…

před 3023 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek