Zlatý

Kolik je na tom pravdy ?

Doufám, že nic!

http://www.svetkolemnas.info/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sááákra, a já myslel, že bláboly těchto webů ( http://echo24.cz/… ) nikdo aspoň trochu soudný ani nečte - ne tak, aby jim věřil...
:-DDD

Další odpovědi:

Zlatý

Tento web je plný nesmyslů, doporučuji nečíst. Není důvěryhodný. Vidím, že "gecco" již uvedl zdroj, jež jsem chtěla také uvést. :-))

Stříbrný

Interdimenzionální cestování, vesmírné hvězdy smrti? Můžu si o Putinovi myslet cokoliv, ale nevěřím, že se zbláznil.

Na druhou stranu je pravda, že CERN leží Rusům už dlouho v žaludku. Kdyby tam náhodou zvládli řízenou termonukleární reakci jako zdroj nevyčerpatelné energie, kam by asi odkráčela ruská ekonomika, závislá na vývozu ropy a plynu?

Bronzový

Ať si myslí kdo chce, co chce, jedno je jisté a ověřené: nejlépe ukrytá pravda je v kupě lží :-)

Zlatý

Tolik pravdy, že Rusko nemá ve vojenství název regiment!

Zlatý

A já jsem nakloněn věřit všemu, takže nepodceňuji, ale nikomu, včetně mne, to není nic platné.

..a zvláště o tom Cernu doporučuji nepodceňovat! Cerná díra byla ta nejzákeřnější věc, se kterou jsem se v životě setkal.

Bronzový

Tomu snad nemůžou věřit ani mužici po litru vodky.

Pokročilý

Ano nic na této stránce neni pravda. moooooožná ten datum ale už fakt nic jinýho :)

Zlatý

Pripadá mi to ako pokračovanie poviedky Issaca Asimova o návšteve dvoch mimozemských kozmonautov na Bielej hore počas známej bitky proti českým stavom.
Teraz na otázku: článok sa skladá z troch častí napísaných pomocou mixu reality a fantázie.
1 - časť Putin - nie je žiadna novinka, že od čias rinčania zbraní a Ukrajinskej krízy má ruská armáda zosilnenú pohotovosť (len naivný človek by veril, že si nechajú odkryté územie)
2 - CERN - existuje a zverejnilo už veľa objavov a na mnohých pracuje
3 - mimozemskí návštevníci - sprevádzajú nás už od začiatkov civilizácií v rôznych podobách a používajú aj rôzne nástroje a zbrane. Ľudia sa už od prvých informáciách o týchto návštevách snažia objaviť ich tajomstvo (Gilgameš, Ráma, Platón,Kepler,Hitler aj báťuška Stalin sa snažili o ich odhalenie).

Zlatý

Když to řekl Putin, tak vesmírná hvězda smrti existuje a hotovo!

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Milý pane chytrý gecco a mowlo.
Čtu vše a nelžu při tom. Ty to čteš také. Jinak by jsi o tom nemohl vědět.
Howgh.

Zlatý

gecco

Milý pane Mosoji na opačné straně spektra.
Nečtu tyto weby, to už mám ´za sebou´ (pár článků jsem přečetl tak před rokem a půl či dvěma lety, úplně mi to stačilo) - bláboly na nich uveřejňované mají posloužit těm, kdo věří v ruskou velikost (myšleno velikášství), v ruskou neohroženost (agresivitu) a velebí nadsamce Putina jako spasitele všehomíra.
Tedy těm, "jejichž je královtví nebeské" (Matouš 5,3)...

Zlatý

mosoj

Nepochybuji o tom že jako ředitel zeměkoule šéfuješ i CZERNU ve Švýcarsku. Jenomže já tobě nevěřím víc, jak těm serverům.

Pokročilý

Human

mosoj: tak ak chceš veriť takým bludom, tak si ver. Ja len dúfam, že ta niekto vysmeje, keď mu budeš prezentovať ako si odhalil spiknutia, lži a neviem aké nezmysly tam ešte píšu...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.