monka

Kolik je na světě zvířat?

Tedy spíš živočichů,a kolik je druhů zvířat ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to těžko někdo spočítá ,hodně se to mění

http://vtm.zi­ve.cz/aktuali­ty/kolik-zije-na-zemi-organismu

Další odpovědi
samicek333

Myslím, že víc jak lidí, jestli počítáš teda i hmyz. Myslím, že to číslo je pořád asi tak stejný, ale nevim kolik to je. To asi nikdo

Vlk-Gabriela

Na světě je více než 8,7 milionu živočišných a rostlinných druhů. Lidstvo přitom podle vědců dosud objevilo jen zlomek žijících druhů. Jedná se o dosud nejpřesnější odhad vycházející ze studie vztahů na takzvaném stromu života.

anonym

Na 100% vím,že o jednoho méně. Koukal jsem z balkónu,jak sousedovi na rozporce visí (cca 200 kg)prasátko!

bubukaa

hooodně