iceT

Kolik je na světě zkratek?

předchozí otázka a odpovědi mě inspirovaly k další otázce…

Nejlepší odpověď
tom004

Bral bych raději něco lehčího,třeba spočítat zrnka písku na Sahaře.

Další odpovědi
Valky

Nekonečně mnoho… Jen si vezměte, kolik anglických zkratek se tu začalo používat… LOL, ROFL, OMG… Je to šílená móda smskového světa… :) Vniká jich čím dál tím více…

dědapetr

Tak to by se asi nedalo spočítat.Jedny zanikají a nové vznikají,dokonce u nás někdo nazpíval písničku na zkratky.

anonym

je to relativní; pokud by ti někdo byl schopný na tuto otázku odpovědět, tak v době, kdy si čteš odpověď už neni správná, budou se moci zpočítat, až zanikne lidstvo