mokador

kolik je na nebi vecer hvezd ( PRESNE )

Nejlepší odpověď
geoorg

2 183 023 846 jich tam bylo v noci z 20. na 21. května 2011 pozorováno z místa 50°34'30.261"N 13°17'52.637"E

Další odpovědi
tom004

Jejich počet je úplně stejný,jako počet vodních kapek v Tichém oceánu (přesně).

anonym

Vecer je spocitam . ! ( dnes jsem snedla – radoby vtipnou kasi – prominte – vsichni ) -iv-

doktorphlox

Ona ta otázka je sama o sobě dost humorná. „PŘESNĚ“. Ještě že tam zatím nejsou tři vykřičníky. :D – Řekl bych že počet hvězd na nebi asi není možné spočítat, protože v naší galaxii se nachází stamiliony, možná miliardy hvězd.

led

Myslíte len tie žiariace bodky alebo aj tie, čo nevidíme. slovom všetky?
Túto presnú informáciu vám dajú na telefonnom čísle: 00 000 000 001, pýtajte si pána B.
Žiaľ, nik iný vám nemôže presne odpovedať.

venkovan

Minulou sobotu (21.5.2011) u nás ani jedna.

Děda Louda

Všechny. Stejně jako ve dne.