Michal Kole

Kolik je jedna flaška panáků ? Jaký má lahev tvrdého alkoholu objem a jaký objem má jedna sklenička na normálního panáka

Nejlepší odpověď
mojitek

panák tvrdého -teda aspoň u nás je 4cl nebo 5cl .Jinak lahve mají různý objem,ale nejčastějš 0,5l , 0,7l, 0,75l 1l.

Další odpovědi
iceT

Flašku o obsahu jeden litr rozleješ do 20 skleniček o obsahu 0,5 cl,což dřív bývala normální míra,dnes mají všade skleničky o obsahu 0,4,to bys těch panáků nalil 25.

Jinak flašky se dají koupit jako 0,1 a 0,25-to jsou pleskačky,0,5l,0,7l a 1l a jsou i větší.

300 panáků po 0,25 je sedm a půl litru,nikoli 0,75l,osobně bych z tak malých čtvrtek nepila,to je škoda špinit sklo a lepší je radši se napít rovnou z flašky

Efchen

tak panák podle toho jaký… bývá to méně než 1dcl. Když pak víš,že něco má např 0,75l a piješ to po 0,25dcl panácích,tak to máš nějakých 300..?