Pokročilý

kolik je čtvrt metru z metru ?

15 nebo 30 ?
Doplňuji:
tak jako asi mě to vypadlo ne ?? ale věděla jsem to jenom jsem si to musela připomenout ... tak ze mě nedělejte hned blbce ne ?? ani mě neznáte

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

0,25 m.

Další odpovědi:

Zlatý

Na to, že jsi dle otázky snad ve čtvrté třídě, umíš moc pěkně psát!
Vše ostatní bylo již řečeno. ;-)
Doplňuji:
Právě, že už tě podle otázek znám, považuji je většinou jen jako provokaci a zábavu. Neříkej, že vážně nevíš co je polovina, čtvrtina, metr ap. :-(

Zlatý

Jako sorry,ale blbce jsi ze sebe udělala sama už jen položením takové otázky.Pokud se neumíš zeptat lidí kolem sebe a jdeš hned na poradnu,se nediv,že tě lidi budou považovat za málo chytrou.Nebo asi ani nevíš kolik je metr,to se pak nedivím,že nevíš kolik,je čtvrt metru z metru....

Zlatý

Čtvrt metru je čtvrt metru .

Bronzový

1/4 m = 0,25 m = 25 cm.
Jak jsi přišla na ta čísla 15 a 30? To se nesměju (dobrá, mailnko ano), ale třeba to značí nějakou mezeru, kterou bys potřebovala vysvětlit.

Stříbrný

118,11 čerta

Zlatý

niečo medzi tým.

mimochodom:
koľko má mesiacov rok?
a koľko mars?
Doplňuji:
tak jako asi mě to vypadlo ne ?? ale věděla jsem to jenom jsem si to musela připomenout ... tak ze mě nedělejte hned blbce ne ?? ani mě neznáte

hm.
srry, blbci sme my, že sme si vôbec dovolili pochybovať o tvojej múdrosti.

pre uvedenie na správnu mieru:
takúto kravinu totiž nemôže človek vypustiť z huby bez toho, aby mu nevyskočila z pántov.
a to ťa ani nemusíme poznať.
[inak tu na fóre vykám, ale neviem, či by si si nemyslela, že to hovorím všetkým - teda upresním, hovorím to tebe]

ale inak - dobrý, pobavil som sa. až na ten dodatok.

;)

Pokročilý

Tak v tom případě bxch tě chtěl poznat :D

Stříbrný

Ježíšmarjá ženská, rozděl si metr na čtyři díly a uvidíš.
Nebo si řekni, že čtvrt je polovina z poloviny a máš to.
Jestli tohleto nevědí lidi co vyšli ze školy, tak se nedivím, že naše republika NEBUDE mít na nic odborníky a bude na tom hůř než rozvojové země v Africe.
Doplňuji:
Pokud se tady bráníte, tak vězte, že ve škole nám vždycky říkali (na cokoliv) i kdyby vás o půlnoci vzbudili, tak to musíte umět.Jak je vidět, dnešní školy učí......(nechci napsat sprosté slovo), protože takovéto věci vím i já, a to jsem 50 let ze školy.

25 cm

Zlatý

Necelých 10 palců.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

dávam palec.
nie ani tak za tú stupiditu, ale za jej obranu.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2730
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 961
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 536
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 481

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.