Avatar uživatele
Rozamunda

kolik je čtvrt metru z metru ?

15 nebo 30 ?
Doplňuji:
tak jako asi mě to vypadlo ne ?? ale věděla jsem to jenom jsem si to musela připomenout … tak ze mě nedělejte hned blbce ne ?? ani mě neznáte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? arygnoc, zjentek před 3806 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Děda Louda

0,25 m.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Na to, že jsi dle otázky snad ve čtvrté třídě, umíš moc pěkně psát!
Vše ostatní bylo již řečeno. 😉
Doplňuji:
Právě, že už tě podle otázek znám, považuji je většinou jen jako provokaci a zábavu. Neříkej, že vážně nevíš co je polovina, čtvrtina, metr ap. ☹

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Jako sorry,ale blbce jsi ze sebe udělala sama už jen položením takové otázky.Pokud se neumíš zeptat lidí kolem sebe a jdeš hned na poradnu,se nediv,že tě lidi budou považovat za málo chytrou.Nebo asi ani nevíš kolik je metr,to se pak nedivím,že nevíš kolik,je čtvrt metru z metru…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Čtvrt metru je čtvrt metru .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

1/4 m = 0,25 m = 25 cm.
Jak jsi přišla na ta čísla 15 a 30? To se nesměju (dobrá, mailnko ano), ale třeba to značí nějakou mezeru, kterou bys potřebovala vysvětlit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

118,11 čerta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

niečo medzi tým.

mimochodom:
koľko má mesiacov rok?
a koľko mars?
Doplňuji:
tak jako asi mě to vypadlo ne ?? ale věděla jsem to jenom jsem si to musela připomenout … tak ze mě nedělejte hned blbce ne ?? ani mě neznáte

hm.
srry, blbci sme my, že sme si vôbec dovolili pochybovať o tvojej múdrosti.

pre uvedenie na správnu mieru:
takúto kravinu totiž nemôže človek vypustiť z huby bez toho, aby mu nevyskočila z pántov.
a to ťa ani nemusíme poznať.
[inak tu na fóre vykám, ale neviem, či by si si nemyslela, že to hovorím všetkým – teda upresním, hovorím to tebe]

ale inak – dobrý, pobavil som sa. až na ten dodatok.

;)

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Photoguy

Tak v tom případě bxch tě chtěl poznat :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ježíšmarjá ženská, rozděl si metr na čtyři díly a uvidíš.
Nebo si řekni, že čtvrt je polovina z poloviny a máš to.
Jestli tohleto nevědí lidi co vyšli ze školy, tak se nedivím, že naše republika NEBUDE mít na nic odborníky a bude na tom hůř než rozvojové země v Africe.
Doplňuji:
Pokud se tady bráníte, tak vězte, že ve škole nám vždycky říkali (na cokoliv) i kdyby vás o půlnoci vzbudili, tak to musíte umět.Jak je vidět, dnešní školy učí......(nechci napsat sprosté slovo), protože takovéto věci vím i já, a to jsem 50 let ze školy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
koblja

25 cm

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Necelých 10 palců.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

dávam palec.
nie ani tak za tú stupiditu, ale za jej obranu.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

před 3806 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek