vlasac

Kolik je cista hodinova sazba,kdyz hruba je 85Kc na hodinu?

Nejlepší odpověď
gecco

WTF??
Zeptej se toho zaměstnavatele – resp. mzdové účetní, v dotazu chybí spousta informací, bez nichž není možné poradit.

Další odpovědi
Awe

Dejme tomu, že budeš dělat klasické 8 hodinové směny 5 dní v týdnu a v měsíci bude 20 pracovních dní
7,5*85 dělá 637,5 Kč na šichtu
12750 Kč hrubého za měsíc
10852 Kč čistého základ
tedy nemáš příplatky za noční,přesčasy,ví­kendy.prémie,ne­máš děti nebo nejsi postižený a máš klasický pracovní poměr

Je tam spousta faktorů které toto ovlivňují
Doplňuji:
Takže nemůžeš nikdy přesně vypočítat jakou máš čistou hodinovou mzdu