Kric.ouwner

Kolik je a bude na světě " bílých , žlutých , černých " a hnědo čechů ???

Četl jsem studii , že do 100–150 let zde bude 18–22 Miliard lidí , a to v tomto rozdělení 60 % černých , 20 % hnědo češi , a po deseti bílí a žlutí , je to sice paradox ale asiatů je i dnes srovnatelně jako bílých sice se kdysi psalo že jich je až 60% ale to byla fáma protože si někdo usmyslel že když jich může být v jednom státě přes miliardu tak jich je po světě určitě mnoho , a s těmi černochy to asi tak bude jelikož jen v USA se podílí ( vč. afroameričanů ) až 20% populace tzn. 60 milionů , teď si vezměte že celá afrika jsou jen 100% černoši né afroameričani a to o hodně jich vědět není jelikož sčítání osob v Africe není zrovna moc jednoduché takže ty čísla o černochů v Africe není zdaleka přesný , a u hnědočechů ještě rychlejší růst od války kdy jich údajně bylo několik set tisíc , teď po světě prý lítá až 15 miliónů takže když to vezmeme že se se rozrůstají rychlostí 15× větší počet za 60 let a jejich kvalita života se razantně zvyšuje od ostatních ras tak za 150 let jich tu vážně může chodit až 8 miliard ( jen tak pro informaci k jejich původu : údajně jsou z Indie kde byli něco jako v Evropě otroci , a byli považování za nejnižší možnou hranici Indické kasty po v pádu Mongolů do Indie byli vyhoštěni z měst a vesnic do lesů a byli nazýváni Čandalové, tj.nedotknutelní, vyvržení , bezpráví a proto se rozhodli kočovat a to se vše mělo udát kolem roku 1100–200 a jejich počet tehdy byl pár set max. tisíc ) , jelikož například oproti růstu bílých a teď i žlutých ( z důvodu zákonům o masivnímu rozrůstání ) kterým populace stagnuje a spíše klesá , tak černoši a hnedočeši dosti zvyšují svůj počet , co si o tom myslíte je to celkem zajímavé bych řekl ,
Jen tak pro zajímavost aby někdo neřekl že si informace cucám z prstíku informace mám z bilance OICD pro rok 2010–11…

Odpovědi
Drap

Kolik bude? Kdy ? Otázka položena dost nepřesně. Odhady jak vidět máš. Skutečnost nikdo nezná, budeme si muset na to počkat. Takže z tvé rozsáhlé otázky neni uplně jasné, co jsi se chtěl vlastně dozvět . Nebo sis jen chtěl trošku přisolit k nacionalistickým úvahám ?

iceT

Já si akorát nemyslím,že Afrika je 100% obydlena jen a pouze černochy.

quentos

to se nikdy přesně neví a vědět nebude, páč se množej tak rychle, že se to nestíhá počítat.

Vaska

To je přece jedno jestli bude na světě víc Černochů nebo bělochů nebo hnědých a nebo žlutých nemyslíte? A ty hnědé jste myslel romy romů je docela málo a je dobře že rozvíjejí svou kulturu nikdo jim nemůže zakázat kolik můžou mýt děti.. napsal jste to jako by to byla katastrofa kdyby bylo romů na světě třeba jako bílých .. spamatuj te se!

Rocco 22cm

hotová katastrofa.kříži se to tady jak psi na venkově,pouliční směs bez papírů,cena tomu odpovídá u psů a zviřat které se nakříží nečistou rasou.
to samé je to u lidstva.každý by si měl udržovat rasu svého rodu.ne že vidis černocha,cika­na,vjetnamce s original bílou češkou a ještě si udělaji děti,kam ten svět spěje.