Kubas11

Kolik je 2+2+2+2+2+2+2­+2+2+2+2+2+2+2–2+2 × 0 ?

Všichni mluví něco jiného…Podle mně : 0

Nejlepší odpověď
Lucijej

důležité pravidlo: násobení a dělení má přednost před sčítáním a odečítáním,

takže: nejdříve příklad vynásob, a pak všechn ostatní ;o)

Další odpovědi
anonym

pokud počítám dobře, tka 26–2×

WeeBear

Pokud koncové '+ 2 a x(na druhém řádku) patří k sobě, tak by to dle mých propočtů mělo být
26+2×

Vždyť to není složité.. Připomíná mi to známou otázku z facebooku:
Kolik je 2+2+2+2+2+2+2­+2+2+2+2+2+2+2–2+2×0 ?
.. A ještě úžasnější odpověď několilka tisíc lidí-0.. To mě vždy zvládne rozesmát. :)

Syd

To může bejt cokoli, jelikož chybí druhá strana rovnice. Jestli je to jedna její strana pak sečti ty dvojky a odečti od rovnice 2×, abys měl x na jedný a čísla na druhý straně.

mosoj

Souhlasím s ajťákem !