vivatis2-

Kolik jazyků umíte(včetně češtiny)?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

angličtinu, němčinu, španělštinu, slovenštinu, francouštinu

Další odpovědi
quentos

češtinu, slovenštinu, angličtinu, němčinu

ještě jsem mírně pokročilý ve francouzštině, ale nedal bych to :{))>

ono je otázka, co je to „umět jazyk“ … ve slovenštině by mě v určitých výrazech nachytali na švestkách a pěkných pár lidí jen zde na odpovědích neumí podle svých vyjadřovacích schopností ani česky, takže češtinu bych za až takovou samozřejmost nepovažoval…

Ponytail

čeština a angličitna. Němčinu jsem se dlouho učila, ale rozhodně bych netvrdila, že ji umím.

Natee

Češtinu a Angličtinu. Mírně Francouzštinu =))

Itter

Angličtinu a Němčinu, ale tu již nepočám.
No a začínám s Arabštinou a Esperantem
(+ programovací: XHTML, CSS, C, C++, PHP, Brainfuck, Pascal – a to se taky musí počítat ;)

anonym

beatab

Kubas11

baghira

Umím jen češtinu a slovenštinu (opravdu umím, na Slovensku jsem pár let žil). Ale domluvím se i anglicky, rusky, víceméně německy a tak trochu i hebrejsky.
Počítat, pozdravit a poděkovat i v řadě dalších jazyků.
To číslo dám tak sebekriticky „něco mezi“ :))

Fildas

Česky a slovensky… Trochu se ale domluvím i v angličtině

anonym

Zapomněl jsem napsat do komentáře odpovědi, že naše generace ještě povinně maturovala z ruštiny, takže proto ten jeden jazyk navíc.
Naši prarodiče zase měli něnčinu, která ale po válce skoro vymizela kvůli rozjitření z fašismu.

anonym

Chudák Kerberus, asi se už na to nemůže dívat, jinak by určitě napsala, že stejná otázka už tady byla několikrát.

anonym

Dr. Axl , snad nasi K. z Vivatise a me neklepnla pepka. 🙂 Aby nepodezirala , ze on je muj syn. Uz jsem to tu jednou psala Tomovi. 🙂

Kerberus

Dr.Axle, máte pravdu, počítala jsem do desíti…

  • iv-, čekám, až se objeví ten pravý …

Už dávno pochybuji o tom, že opakování je matka moudrosti…