Pokročilý

kolik jazyku je pro vas idealni se naucit?(nenasilne :))

ja umim 4jazyky a chci se ucit jeste jeden(ale jen ze me ten dalsi jazyk zajima a ucit se cizi jazyky me bavi :))
PS:slysela jsem i hodne lidech kteri napr.: v 16letech umeji mluvit sesti jazyky!!anebo vic !!! :) :) :) :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já se učim taky 4 jazyky a baví mě to:) pokračuj v tom dál a uč se co tě baví. Pak budeš mít víc možností a v dnešní době je to už skoro i nutný :)

Další odpovědi:

Zlatý

Já dávám přednost kvalitě před kvantitou :) Takže podle mě je lepší umět jeden nebo dva jazyky pořádně - než 5 špatně/málo :) Opravdu jsou lidi, co se perfektně domluví i pěti, šesti jazyky - já ale takový genius nejsem :) Jakžtakž ovládám angličtinu, na střední mě moc bavila španělština, ale moc už si z ní nepamatuju. Slovíčka v hlavě jsou pořád, ale horší je to s některou gramatikou :) Měla jsem taky povinně němčinu, ale tu jsem neměla nikdy ráda :) Na podzim jsem se jako samouk pustila do turečtiny, chtěla bych časem zvládnout aspoň základy perštiny. A tím asi skončím, protože vím, kde jsou moje limity - víc toho nezvládnu, pletlo by se mi to :) Pokud tě jazyky baví a máš na ně talent, klidně si přiber i ten pátý - znáš přece to pořekadlo: kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem ;-)

Stříbrný

Jestli si z nás nestřílíš, tak ti patří můj obdiv =)

Bronzový

Je fajn umět několik jazyků,ale ne každý na to má.Já se domluvím i rukama a nohama v případě netnosti.Ovšem tobě fandím,jen se uč,když tě to baví.

Bronzový

Ve škole je jsou povinné 2+ čeština a Slovensky umí každej. Studenti mluvjej 4 jazykama.
Téměř každý v CZ umí 2-3 jazyky (česky, Slovensky a nějakej jazyk navíc). já bysem se chtěl naučit eště Italsky, ale nemam na to čas......

Zlatý

moc fandím každému kdo ovládá jazyky , člověk se tím " zhodnotí "
zvlášť komu to leze do hlavy, jen se uč když ti to jde ,počet jazyků není omezen

Pokročilý

Mnoho lidí zná několik jazyků a domluví se velice dobře.
Já osobně tyto lidi velice obdivuji. Když tě to baví, jdi do toho - ve světě se rozhodně neztratíš ;)

Máš můj obdiv! Když Ti to nedělá problém a máš motivaci, proč ne, jdi do toho!

Mě by osobně stačilo naprosto umět "pořádně" 2 jazyky: češtinu (vždy je co pilovat) a angličtinu (nutnost domluvit se)...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.