loosi

Kolik holek/žen se podle Vás živí sexem?

Kolik holek/žen se podle Vás živí sexem? Například na amateri.cz, se na foru nabízí spousty holek… až mě to překvapilo:-) A kolik si mohou tak cca vydělat?

Nejlepší odpověď
zjentek

v jádru všechny ..pak jsou tady ještě workoholičky, ale to už v podstatě nejsou ani ženský ;q

Další odpovědi
sesednizkola

Ne kazda se tim vylozene zivi;) jinak koukni sem https://www.go­ogle.cz/search?q=ko­lik+je+prosti­tutek&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=F8wbVZqjLIHO­aI6MgaAG

Drap

Všechny je nestihneš obejít. Některé se živí, jiné si jen přilepšují, další to dělají pro radost.

Agneta

Jednou jsem to počítala, a můžou si vydělat i 300 000,– Kč, ale těch 100 až 150 má každá, pokud je aspoň trochu pracovitá…ale zase tak těch 120 až 170 měsíčně vydá, takže žijí „v bídě“, chuděry :DDD

VeRe1983

Ženy jsou jako hurikány. Když přicházejí, jsou vlhké a horké, když odcházejí berou auta, šperky a domy. Některé se živí nepřímo a o to více jim to vynáší. Pofesionálky nabízejí nespornou výhodu, člověk předem zná cenu každého styku a v porovnání s neprofesionálkami není ve výsledku až tak vysoká, pokud krom peněz zohledňuji ztrátu iluzí, chuti žít, nervů a času.