Adri ..

Kolik hodin věnujete spánku ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

6–7hodin,ale klidně bych brala i 12, aspoň jednou týdně.

Další odpovědi
quentos

6–8, v pracovní dny spíš těch šest, což kompenzuju krátkou polední chrupkou :{)>

tom004

Po celý dosavadní život mi stačí 4–5 hodin denně.Ani mi nedělá potíže vstát po dvou hodinách spánku,a být v pohodě.

venkovan

Na vojně jeden den 3 hodiny, druhý 7 a jednou za týden 8 a bylo to víc než rok. Dnes když je mi dobře (neprohání mne viry a bacily), tak mezi 5 – 7 hodinami, někdy když je potřeba, tak zas se nechá den dva bez spánku vydržet.
Ale bývalo to lepší.

Drap

V průměru asi tak sedum, ale rád bych tomu věnoval více času.

SimakPida

Pokud musim ráno vstávat spim 7–8 hodin někdy mene jak 7.Když nemusim tak zvládnu klidně i 10 hodin zařezávat :)

Toga

No většinou 7–8 hodin… O víkendu klidně 11 nebo 12 hodin… Podle toho jak moc jsem unavená ze školy! :)

suaeda

Běžně 6 – 7 hodin mi stačí. Na vojně jsem jako bažant ve strážní službě spal třeba jen 3 hod. a to na dvakrát. Usnul jsem tenkrát prakticky všude i ve stoje. Jako mazák jsem chodil do jiné služby, kde se naopak soutěžilo, kdo naspí nejvíc. Mě se podařilo 13 hod. Byli i tací, kteří vydrželi i více.

terry

Min 8 hod. Často i více. Když je potřeba, musím méně.