Avatar uživatele
Adri ..

Kolik hodin věnujete spánku ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? samicek333, hanny 2, tom004, suaeda, Adula.57 před 4505 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

6–7hodin,ale klidně bych brala i 12, aspoň jednou týdně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

6–8, v pracovní dny spíš těch šest, což kompenzuju krátkou polední chrupkou :{)>

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Po celý dosavadní život mi stačí 4–5 hodin denně.Ani mi nedělá potíže vstát po dvou hodinách spánku,a být v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Na vojně jeden den 3 hodiny, druhý 7 a jednou za týden 8 a bylo to víc než rok. Dnes když je mi dobře (neprohání mne viry a bacily), tak mezi 5 – 7 hodinami, někdy když je potřeba, tak zas se nechá den dva bez spánku vydržet.
Ale bývalo to lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

V průměru asi tak sedum, ale rád bych tomu věnoval více času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimakPida

Pokud musim ráno vstávat spim 7–8 hodin někdy mene jak 7.Když nemusim tak zvládnu klidně i 10 hodin zařezávat :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toga

No většinou 7–8 hodin… O víkendu klidně 11 nebo 12 hodin… Podle toho jak moc jsem unavená ze školy! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Běžně 6 – 7 hodin mi stačí. Na vojně jsem jako bažant ve strážní službě spal třeba jen 3 hod. a to na dvakrát. Usnul jsem tenkrát prakticky všude i ve stoje. Jako mazák jsem chodil do jiné služby, kde se naopak soutěžilo, kdo naspí nejvíc. Mě se podařilo 13 hod. Byli i tací, kteří vydrželi i více.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Min 8 hod. Často i více. Když je potřeba, musím méně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek