Avatar uživatele
autacek

Kolik hodin v kuse jste byli kdy v jednom zátahu, v zápřahu, v zaměstnání ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10, Medulienka, Hakunamatata, kavac před 3921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

48 hodin v Nonstop baru,
ale mě to moc bavilo :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Každému z nás sa stane. Už som o tom tu kedysi písala.
Sú momenty v živote, stav čohosi, keď človek zabúda na únavu, zabúda zaspať, zabúda „všetko nepodstatné“, len myšlienky vedúce k dosiahnutiu cieľa, vyriešeniu problému, hnací motor k svalom, tie sa idú stále na plný výkon. dá sa tým žiť aj dlhší čas, dajú sa takto „zvládnuť“ aj 3–4 dni bez spánku (bez fyzických a psychických následkov)
Potom, po dosiahnutí cieľa, všetko naraz padne, prichádza stav akejsi inej dimenzie, nezáujmu o dianie okolo, čo tu tí ľudia chcú… spať… spať… sp…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

při jednom požáru cca 25hodin. Pak jsme byli vystřídáni další jednotkou.
A několikrát při povodních v Libereckém kraji 2010 a v Praze 2002, tehdy jsem nespal cca 2 dny. A v Chrastavě asi den a půl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nonnel

24 hodin a byl to záhul.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

27 hodin a potom jsem nemohl únavou usnout. Už nikdy více, ale odměna byla úžasná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Z profese bylo běžné asi tak 10× 2 dny do roka, někdo chtěl vyměnit šichtu, dovolené aj. Nejdéle jsem ale byl 14 dnů, to byl lesní požár, spánek asi tak 2–3 hoďky denně, jinak stále na nohou nebo za volantem. Dodnes se divím, že jsem nezpůsobil DN. ono řídit třeba 18 hodin v kuse je opravdu záhul na smyslym, udržet je stále v bdělosti a pohotovosti. Ty bezp. přestávky pro řidiče mají opodstatnění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Během jedné zahraniční vojenské mise to byly 4 dny, během kterých jsem spal celkem asi 10 hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

25 hodin + cesta 100 km tam a pak 100 km zpět. Ještě další hodinu doma jsem lítala a uklízela… pak jsem si sedla a na 10 hodin jsem usnula 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Asi budu vážně velmi líný, vzhledem k tomu, že ostatní zde píšou více než den :) párkrát se mi poštěstilo na brigádě jít na 5 hodin a odcházet domů o desíti, takže zhruba 17 hodin, no, na další den se šlo znovu na pět hodin :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanes1954

Za 8 kalendářních dnů jsem stihnul udělat 7 12hodinových šichet,tj. 84 hodin v práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když se zaváděl nový program v MK a dělaly se výplaty, tak jsem do práce přišla na 6,30 jeden den a odcházela další den po 16 hodině. Byla to lahůdka, protože po půlnoci se zjistilo, že nový program nefunguje, tak se všechno vracelo zpátky, udělaly se výplaty znovu ve starém programu, vytiskly a potom asi od 9 hodin následujícího dne se znovu instaloval nový program. Ten už po druhém pokuse naštěstí fungoval. Znamenalo to litry kávy a soustředěnost po celou dobu téhle šarády.
No, vcelku to bylo skoro 34 hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulienka

Při česání chmele jsme jednou pracovali 12 hodin denně celé tři týdny, ale jinak to bylo tak akorát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek