Miroslavst

Kolik hodin může být strojvůdce v zaměstnání bez přestávky?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/220864-peklo-na-kolejich-aneb-co-se-da-prozit-v-rychliku-za-13-hodin-zpozdeni.html
Není pincek rychlejší?

Nejlepší odpověď
panenka

Lepší jet autem jak vlakem

Další odpovědi
mj81

Co jsem tak viděl rozpisy služeb strojvedoucích, jsou běžné i směny délky 25–26 hodin. Háček je v tom, že součástí směny je přerušení a možnost přespání někde v nocležně, takže reálně třeba strojvedoucí začne v Plzni v 7:30, veze do Prahy vlaky 752/755/352/353, od 20:27 do 4:27 má v Praze pauzu, ráno doveze do Plzně vlak 818 a v 11:30 má konec směny.
Doplňuji:
P.S.: Fascinují mě zde přítomné dámy, které musí za každou cenu něco napsat, i když to ani vzdáleně nepřipomíná odpověď na otázku. Asi potřebujou nahánět bodíky…

anonym

A pak,že ty naše dráhy stojí za starou belu..