Kolik hodin měsíčně mohu odpracovat, když pobírám částečný invalidní důchod?

Kolik hodin měsíčně mohu odpracovat, když pobírám částečný invalidní důchod? Výše výdělku není omezená, platí to i o hodinách?

Nejlepší odpověď
panenka

dnešní době to máte neomezeně takže si můžete vydělat kolik chcete.

Další odpovědi
standa

Žádné zmiňované omezení vám nehrozí…

Předpisy o důchodovém pojištění neobsahují žádné ustanovení, které by
omezovalo výdělkové možnosti poživatelů plných invalidních důchodů nebo částečných invalidních důchodů. Poživatelé těchto důchodů jsou ve svých možnostech výkonu zaměstnání omezováni jen svým nepříznivým zdravotním
stavem.

kokos23

Kolik chcete,je to bez omezení.